Реклама

🫰 PayPal не піде з України, але введе комісії

Čytaty latynkoju
🫰 PayPal не піде з України, але введе комісії
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 🫰 PayPal не піде з України, але введе комісії
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Навесні PayPal майже повноцінно запрацював для користувачів з України. Раніше платіжний сервіс дозволяв лише оплачувати покупки, але не переказувати й отримувати кошти. Це було особливо незручно українським фрілансерам та підприємцям, які працювали на західних ринках.

17 березня 2022 року PayPal частково відкрив ці можливості для українців у форматі «сім’я та друзі», тобто для переказів між фізичними особами, не бізнесу. Компанія також оголосила, що до 30 червня її послуги в Україні будуть повністю безкоштовними. Одразу ж пішли чутки, що PayPal працює в Україні тимчасово і після 30 червня сервіс в Україні взагалі закриється.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю Економічній правді вкотре розвіяв сумніви — PayPal в Україні залишається надовго. Але з липня українці почнуть платити комісії як і всі інші користувачі по всьому світу.

  • стандартна комісія для відправки коштів усередині країни — 3,4% + фіксована комісія в залежності від валюти
  • міжнародні відправлення коштів з балансу PayPal — 1,99-3,99 євро в залежності від країни отримувача
  • міжнародні відправлення коштів з карткового балансу — 1,99-3,99 євро в залежності від країни отримувача + 3,4% + фіксована комісія в залежності від валюти
  • комісія за конвертацію валют — 4%

Це комісії станом на момент публікації цієї новини. Слідкувати за оновленням інформації можна на офіційному сайті PayPal.

Також міністр Федоров зазначив, що зустрічався з CEO PayPal Деном Шульманом і розмовляв з приводу запуску послуг і для бізнесу. Конкретних результатів цих перемовин поки немає.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...