Реклама

📸 Моя справа: як я почав робити фото

Стаття про школу, мою справу, чому я люблю фотографувати, цікаві факти та деякі плани на майбутнє!
Čytaty latynkoju
📸 Моя справа: як я почав робити фото
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 📸 Моя справа: як я почав робити фото
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Стаття про школу, мою справу, чому я люблю фотографувати, цікаві факти та деякі плани на майбутнє!

Ще зі шкільних років у класі п’ятому чи шостому доволі часто я чув фразу, що усе чудове серед нас. Не знаю чому, але з цієї фразою і є найбільш пов’язана на сьогодні моя фото діяльність.

У жовтні 2020 року викладаючи перший знімок у Instagram я особисто не очікував, що уся ця справа буде настільки затягнутою, але у 2021 мені довелось вже купувати 100 ГБ сховища у Google Drive для збереження своїх робіт, а ще цього ж року я відвідав такі села як Угорники та Микитинці й кілька разів село Вовчинець. Скажу більше: майже усі мої знімки так чи інакше були зроблені у ритмі звичного життя. Тобто на великих перервах у коледжі чи просто йдучи, скажімо у магазин.

Створення нових знімків почало додавати кольорів до мого дня і показувати іншим те чого ми часто не бачимо у ритмі звичного життя. Іноді так буває приємно подивитись на квітку, що росте, але зазвичай ми якщо й подивимось, то одразу ж йдемо далі, а знімки полюбляємо розглядати у всіх деталях.

Не соромно й сказати, що жоден зроблений мною знімок не був оброблений у Photoshop або Snapseed, навіть більше: я не підтягував параметри фото у Google Photos. Важливим фактом є те, що усі знімки мною робились на смартфони, а відеоролики монтувались також на них.

Цікаво, що до початку 2022 року я використовував штатний додаток камери, а лише у 2022 встановив Google Camera (Знімки у цій статті вже зроблені з її допомогою, до речі) й можу підтвердити слова багатьох: знімки виходять дійсно кращими.

Астрофотографією поки-що займатись не планую, а ось якось зняти зимовий відеоролик є в планах, адже нажаль цьогоріч у мене не було багато новорічних й зимових знімків як це було минулого року.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...