Реклама

📸 Книга про те, як створювати візуальні історії

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу фотографа Фінна Білза. "Сторітеллінг у фотографії" – це воркшоп, що містить 5 кроків для того, аби створювати
Čytaty latynkoju
📸 Книга про те, як створювати візуальні історії
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 📸 Книга про те, як створювати візуальні історії
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Видавництво ArtHuss готує до друку книгу фотографа Фінна Білза. "Сторітеллінг у фотографії" – це воркшоп, що містить 5 кроків для того, аби створювати

Сторітеллінг – важлива навичка для кожного фотографа. Вона дозволяє поєднати героїв, локацію, предмети й одяг в єдину ідейну композицію, яка зачепить увагу глядача. Фінн Білз навчає аматорів та професіоналів створювати промовисті світлини. Книга “Сторітеллінг у фотографії” містить 5 блоків із практичними завданнями: переконуй, підготуйся, фотографуй, редагуй, презентуй. Вони доповнені прикладами із роботи самого Фінна Білза, він розповідає, як залежно від умов і завдань обирати кольори, композицію, виставляти світлову схему. Набір цих ефективних прийомів стане у пригоді не залежно від жанру, який ви обрали.

Читайте також: 🏢 Баугауз: важливий напрям з маленької літери

Фінн Білз – фотограф та режисер, роботи якого нагороджені на міжнародних конкурсах. Його спеціалізація – кінематографічні пейзажі та лайфстайл знімки. Він знає, як розвивати персональний бренд і більш ніж півмільйона людей слідкують за його творчістю в Інстаграмі. Лаконічні знімки із віддаленими від цивілізації локаціями приваблили і відомих клієнтів, таких як Apple, Cartier, Land Rover та Omega. І головна думка, яку прагне донести Фінн Білз у своїй книзі: “Не робіть просто знімок, робіть фото, яке зворушить людину”.

Сучасний світ переповнений візуальними образами, у стрічки соцмереж завантажують мільйони нових фото щосекунди. Що змушує людей зупинитися і не пройти повз? Що чіпляє око глядача? Фінн Білз вважає, що це історії. Саме сторітеллінг і є справжнім інфлюенсером. Мета книги – допомогти створювати незабутні знімки. “Сторітеллінг у фотографії” зрозуміло структурована та містить безліч корисної інформації: яку камеру варто обрати, які основи сторітеллінгу діють у фотографії. І головне: що робити, аби кинути виклик своїй креативності та вдосконалити і закріпити навички.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...