Реклама

📚 До 30-ліття незалежності створили «Особистий щоденник України» у форматі поп-ап книги

Čytaty latynkoju
📚 До 30-ліття незалежності створили «Особистий щоденник України» у форматі поп-ап книги
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 📚 До 30-ліття незалежності створили «Особистий щоденник України» у форматі поп-ап книги
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Це записи, які б могла робити дівчина Україна, від дитинства і до 30 років. Поп-ап книгу можна безкоштовно завантажити, роздрукувати та зібрати власноруч. У ній поєднуються думки, емоції та спогади України у 5, 8, 13, 17 та 30 років, паперові 3D механізми та авторські ілюстрації.

Гортаючи сторінки, кожен може згадати події з історії країни та побачити метаморфози, що відбувалися із нею на шляху дорослішання. Вони проявляються у думках, почерку і формулюваннях, у графічній складовій.

«…в мене є своя перша гривня», — пишається 5-річна Україна.

«…сьогодні я навчилася готувати борщ. Набридли ці макарони по-флотськи та олів’є», — запис 2004 року.

«Посеред зими з тисячами інших ставлю намети під Йолkою. Тут ми будемо зустрічати Новий Рік. А що далі — поки ніхто не знає», — 2013 рік.

«Частувати хлібом та медом всю Європу, робити круті медіа, допомагати світу подолати рак», — побажала собі, серед іншого, 30-річна Україна на День народження.

Книжку розробила креативна агенція Arriba!:  «Нам хотілося поговорити про нашу країну, але зробити це через особисті емоції. Дати відчуття того, як події переплітаються з особистим. Тому ми подумали, чому б Україні самій не розповісти, що вона відчувала стосовно того, що з нею траплялося — так, як це б зробила людина? Вийшло романтично. Було б круто, якби кожен українець відчув, що історію країни насправді він робить власноруч. Тому ми обрали формат поп-ап книги, яку кожен може зібрати самостійно — тобто, буквально докласти руку до створення історії».

Збирання «Особистого щоденника України» може стати незвичайним способом долучитися до національного свята.

Завантажити матеріали та інструкцію для створення книжки можна тут https://bit.ly/2W1D8HD. Відеоінструкція до збирання власного «Щоденника» — тут https://arriba.com.ua/work/ukraine-30/

 

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...