📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro

Čytaty latynkoju
📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro

?️ Про термальний сканер

Термальний сканер виготовляють спільно із заводом у Китаї, оскільки виготовлення самого пристрою займає щонайменше один рік.

Відповідно компанія з партнерами удосконалили безконтактний пристрій ідентифікації, додавши можливість вимірювання температури.

EdPro займається програмним забезпеченням, локалізує та впроваджує пристрій на ринок. Можливо, у майбутньому, компанія зробить повністю свій пристрій.


Замовники можуть взяти температурний сканер на тиждень часу для тестування роботи приладу і тоді визначитися з остаточним вибором. Зараз температурними сканерами EdPro користуються у Новопечерській школі, Освіторії Хаб, Creative States (Київ), у Школі вільних та небайдужих, Coworking Platforma та у Львівській міській раді.

❗ Карантин і бізнес

? Як придбати термальні сканери

Подивитись та оформити замовлення можна онлайн на сайті бренду. Вартість сканеру без підставки складає 32 400 ₴. Підставка коштує від 3 900 ₴ до 10 250 ₴. Доставка відбувається Новою Поштою по Україні.

Читайте також, як створювали український трансформер? EdPro Amperia — як створювали український трансформер для лаб з фізики для лаб з фізики EdPro Amperia.