🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Марк Лівін — про страх публічних виступів, ідеальну історію та подкаст «Простими словами»

Čytaty latynkoju
🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Марк Лівін — про страх публічних виступів, ідеальну історію та подкаст «Простими словами»

Письменник, видавець The Village Україна та Wonderzine Україна, автор подкасту «Простими словами» розповідає про свої стосунки з психотерапією, власний принцип написання книжок, помилки авторів-початківців та силу сторітелінгу.

Про що ще ми говорили з Марком Лівіним?

  • чи варто чекати на продовження подкасту «Простими словами»,
  • чому важливо вивчати особисту історію,
  • як знайти свого психотерапевта,
  • слушний вік для написання першої книжки,
  • формулу ідеальної історії,
  • досвід виступу на TEDx

та багато іншого!

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 рази ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Слухайте також попередній випуск подкасту? Подкаст «Інше інтерв’ю»: Кіра Рудик — про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіху зі Славою Фроловою, яка розповіла про швидкоплинність популярності, дислексію та шоу «Україна має талант»

Інші подкасти можна знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.