🤓 У Києві планують випустити збірку поезій, присвячених метро — як долучитись до проєкту

Čytaty latynkoju
🤓 У Києві планують випустити збірку поезій, присвячених метро — як долучитись до проєкту

Збірка «Поетичне метро»

Як повідомляють у виданні «Читомо», цю збірку створюють для того щоб популяризувати творчість поетів у контексті життя Києва.

Участь у проєкті може брати кожен охочий — немає жодних вікових обмежень. Вірші повинні бути написані виключно українською мовою, а кількість творів, що можна подати для участі — необмежена.

Усі поезії мають бути пов’язані з тим чи іншим аспектом столичного метро — мати емоційну, історичну чи тематичну прив’язку.

Читайте також: 📚 Україно-американський стартап розробив застосунок, що «оживляє» казки за допомогою доповненої реальності

Необов’язково, щоб у творі фігурувала назва певної станції, проте якщо у ньому будуть вгадуватись локації міста чи можливо якийсь район близький до метрополітену.

Як взяти участь

Подати свій твір можна до 20 червня 2020 року на електронну адресу: [email protected]. Також у темі листа треба вказати примітку «ПОЕТИЧНЕ МЕТРО».

  • Лист повинен бути у файлі формату Word, де треба зазначити своє ім’я та прізвище, номер телефону, електронну адресу та посилання на профіль в Facebook (для зворотного зв’язку).
  • У файлі також треба написати коротку автобіографію автора (до 500 знаків) та вказати назву станції, що відповідає тематиці твору.
  • Також до листа треба прикріпити фото у високій якості.
  • Фотографію і документ треба надіслати одним листом. Окрім того вони повинні мати підпис автора.

До збірки потраплять лише найкращі твори. Упорядниця і редакторка збірки — Юлія Бережко-Камінська. Видавець — Іван Степурін.

Також ми вже раніше писали? Фотографиня випустила книгу про «Укрзалізницю» — фотопроєкт Ukrzaliznytsia, як фотографиня випустила книгу про «Укрзалізницю» — фотопроєкт Ukrzaliznytsia.