🤓 Мінцифра запустила освітній серіал про те, як бути в тренді в інтернеті — про TikTok, Instagram та Facebook

Čytaty latynkoju
🤓 Мінцифра запустила освітній серіал про те, як бути в тренді в інтернеті — про TikTok, Instagram та Facebook

Мінцифра та освітній серіал

Новий серіал презентували у рамках освітнього проєкту на платформі Дія.Цифрова освіта.

З кожною серією ви дізнаєтеся, як без професійних навичок створювати якісні фото та відео, в  чому саме полягає феномен TikTok, що таке таргетована реклама, як за допомогою лише смартфону заробляти гроші та як соціальні мережі змінили правила бізнесу.

Про це повідомили в прес-службі Мінцифри.

Під час презентації освітнього серіалу заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зауважила, що спершу проєкт Дія.Цифрова освіта допомагав опановувати цифрові навички людям поважного віку. Тепер проєкт готовий боротися і за увагу молоді.

Читайте також: 👨🏼‍💻 Мінцифри запустило проєкт підготовки IT-фахівців

Співзасновник Senate agency Сергій Леско запевнив, що знання, отримані після перегляду освітньому серіалу, допоможуть стати SMM-менеджером або розпочати свій власний блог у соцмережах.

А Роман Кондратюк зазначив, що блогінг є повноцінною професію.

Блогінг — це повноцінна робота. Це не просто щось сказати на камеру. Це планування, аналіз ринку, розуміння, про що ти хочеш розказувати людям.

Сергій Леско, Співзасновник Senate agency

Безкоштовно переглянути освітній серіал можна на самій платформі Дія.Цифрова освіта.

Також ми вже раніше писали? Мінцифри зробили освітній серіал про те, як стати YouTube-блогером, як Мінцифри зробили освітній серіал про те, як стати YouTube-блогером.