🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Слава Фролова — про швидкоплинність популярності, дислексію та шоу «Україна має талант»

Čytaty latynkoju
🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Слава Фролова — про швидкоплинність популярності, дислексію та шоу «Україна має талант»

Відома телеведуча та громадська діячка розповіла про життя з дислексією, обставини, через які вона опинилася в Кракові, перспективи повернення Арт-Пікніка в Київ, досвід зйомок в усіх 9-ти сезонах шоу «Україна має талант» та мотивацію займатися новими проєктами, які розвивають креативне мислення дітей.

Про що ще розповіла Слава Фролова?

  • як справляється із страхом публічних виступів,
  • за що її свого часу звільнили з «Нового каналу»,
  • як навчилась казати «ні» учасникам шоу «Україна має талант»,
  • чи збирається повертатися на телебачення,
  • яку величезну проблему бачить в сучасній системі освіти,

та багато іншого!

Слухати

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 рази ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Слухайте також попередній випуск подкасту ? Подкаст «Інше інтерв’ю»: Кіра Рудик — про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіхуз Кірою Рудик, яка розповіла про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіху.

А також читайте текстовий випуск «Іншого інтерв’ю»? «Не треба чекати, поки світ стане ідеальним», — Олександр Тодорчук, Gres Todorchuk з Олександром Тодорчуком з Gres Todorchuk та UAnimals про Ukraine WOW та зоозахисний рух.

Інші подкасти можна знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.