🔮 На Kyiv Comic Con приїде директор школи магії з фільму «Гаррі Поттер»

Čytaty latynkoju
🔮 На Kyiv Comic Con приїде директор школи магії з фільму «Гаррі Поттер»

На захід Kyiv Comic Con, який відбудеться 1-2 червня, приїде актор Предраг Бєлац. Він відомий українським шанувальникам за роллю Ігора Каркарофа, директора школи Дурмстренґ у серії фільмів про Гаррі Поттера. Також Бєлац знімався у «Хроніках Нарнії» та серіалах «Борджіа» і «Діти Дюни».

На зустрічі можна буде дізнатися особливості зйомок «Гаррі Поттера».

kyiv comic con

? Хто ще буде

1 червня відбудеться відкрита зустріч для всіх власників квитків на Kyiv Comic Con. У неділю, 2 червня, буде додаткова закрита зустріч, де можна буде отримати автограф, сфотографуватися та поспілкуватися з актором.

Раніше Kyiv Comic Con анонсувавКороль Ночі з «Гри престолів» приїде до Києва на Comic Con виступ актора Річарда Брейка, який зіграв Короля Ночі у серіалі «Гра престолів».

Річард Брейк зіграв понад 60 ролей у таких фільмах та серіалах, як «Гра престолів», «Бетмен: Початок», «Doom», «Тор: Царство темряви» та інші.

Дивіться також трейлер? «Гра Престолів»: вийшов трейлер останнього епізоду серіалу (спойлери) останньої серії серіалу «Гра Престолів» (спойлери).

? Про фестиваль

Kyiv Comic Con – це фестиваль популярної культури з презентаціями нових фільмів, ігор та коміксів, лекціями та майстер-класами про комікси, кіно та літературу, відеоіграми та настільними іграми.

Він проходить щороку в Українському домі на Європейській площі з 2015 року. Засновниками проекту є Олександр і Марія Шагурі.