У Facebook запустили фото-флешмоб «Мій прапор»

Čytaty latynkoju
У Facebook запустили фото-флешмоб «Мій прапор»

Організатори акції «Мій прапор» закликають долучатися до ініціативи у Facebook. У такий спосіб можна показати свою підтримку тим, хто під стягом зі зброєю в руках боронить сьогодні нашу Батьківщину.

Умови флеш-мобу

Умова участі в акції – розміщення фото у соцмережі з синьо-жовтим прапором і хештегом #мійпрапор. У прес-центрі ВМСУ пропонували, щоб на світлині була ще й якась військово-морська тематика, однак багато військових, волонтерів та просто патріотично налаштованих українців постять у «Фейсбуці» також і «сухопутні» фото.

Нагадаємо, у Facebook оголосили про намірFacebook боротиметься з клікбейтінґом у відеороликах боротися із штучним залученням трафіку для відеороликів. У 2016 році соцмережа вже розпочала «хрестовий похід» проти клікбейтінґу в нотатках та публікаціях в стрічці новин Facebook. Компанія блокує, знижує у видачі та не відображає у загальній стрічці матеріали із заголовками, які прямо закликають перейти за посиланням чи не розкривають суті створеного матеріалу або ж вводять читачів в оману.