Apple створила обліковий запис в Instagram

Čytaty latynkoju
Apple створила обліковий запис в Instagram

InstagramInstagram дозволить вказувати спонсорів публікацій з’явився в 2010 році, зараз соціальна мережа налічує 700 млн активних користувачів щомісяця. І те, що компанія Apple лише зараз створила свій акаунт на платформі для публікації фотографій — знакова подія.

Як працює аккаунт Apple

Apple в Instagram — найяскравіший приклад використання контенту, що генерується спільнотою прихильників бренду. Запуск окремого облікового запису є частиною кампанії Shot on iPhone. Якщо ви теж хочете долучитися, потрібно лише відзначити своє фото хештегом #ShotoniPhone. В акаунті будуть публікуватися виключно фотографії справжніх людей, зняті на камеру iPhone. Компанія буде розповідати історії, що на фото. Кожна публікація — це добірка з 5 фото, ретельно відібраних серед величезної кількості світлин. Їх також доповнюватимуть цитати та музика.

Про рекламу в Instagram

Обліковий запис буде вільним від реклами інших брендів. Вся увага буде приділятися фотографам та їхньому баченню світу. Можливо, що запуск аккаунту у соціальний мережі — це підготовка до презентації нового iPhoneApple допоможе викликати рятувальників, в яких (за попередніми прогнозами) будуть оновлені камери з додатковими можливостями.