Реклама

8 фактів про новий український банк без відділень

Čytaty latynkoju
8 фактів про новий український банк без відділень

iBox Bank і Fintech Band оголосили про запуск першого мобільного банку в Україні. Компанії готуються представити абсолютно нову кредитну картку й мобільний додаток восени 2017-го — поки що пропонують поглянути, як все працюватиме.

Про формат нового банку

«Ми довго сперечалися з власниками банку, наскільки Україна готова до такого формату. Адже mobile-only банків і в світі небагато. Але, врешті-решт, дійшли висновку, що відкривати відділення у XXI столітті — це божевілля. А смартфони сьогодні є майже в кожного другого українця», — розповідає співзасновник Fintech Band Дмитро Дубілет.

Смартфон — стандартний атрибут сучасного українця, тому банк вирішив, що буде спілкуватися з клієнтом тільки через нього

Чому обрано смартфон як ключ і що це дає

«Тільки уявіть, витрат якого масштабу наші банки-партнери не матимуть. Річний фонд оплати праці у звичайних банках становить мільярди гривень. Крім того, оренда приміщень, озброєна охорона, інкасація, комп’ютери для тисяч працівників, банкомати по кілька тисяч доларів за штуку і ще багато чого „земного“: від корпоративів і відряджень до мерседесів і відомчого житла керівників. Повний список займе кілька аркушів», — ділиться співзасновник Fintech Band Олег Гороховський. Смартфони та мобільні додатки у зв’язці із терміналами дозволяють суттєво зекономити на всіх цих витратах.

Які умови кредитування пропонуватимуть

Банк планує надавати кредитні ліміти до 100 тис грн з пільговим періодом до 2місяців, На залишок по картці обіцяють високі відсотки — а ще буде реалізовано кешбек за покупками за допомогою картки в інтернеті.

Чи пов’язано новий банківський продукт із існуючою мережею терміналів

Так, апаратною платформою банку стануть термінали iBox. Зараз їх в Україні в усіх регіонах налічується понад 5,3 тис. Засновники кажуть, що поповнення карт і робота з платежами таким чином буде зручнішою, аніж у вже існуючих банках.

8 фактів про новий український банк без відділень

Де можна буде отримати картку

«Ми дійшли висновку, що нам у партнери потрібні такі банки, які до цього не займалися картковим бізнесом або готові розлучитися з тією спадщиною, що в них є. Ми з iBox відкриваємо передзамовлення карт уже сьогодні. Тож якщо ви ще не встигли подати заявку, переходьте за посиланням і залишайте свої координати,» — закликає співзасновник Fintech Band Михайло Рогальський.

Як утворився iBox Bank

У 2015 році власники мережі платіжних терміналів iBox придбали «Агрокомбанк». Спочатку це був класичний універсальний банк, який надавав усі види банківських послуг фізичним і юридичним особам. Тепер відділення банку закрито через зміну напрямку розвитку в бік роботи виключно на мобільній платформі. Поточним клієнтам запропонують перейти на новий продукт восени. До того часу поточні рахунки й картки працюватимуть у звичайному режимі.

Що варто знати про Fintech Band

Fintech Band — це технологічна компанія, створена колишніми топ-менеджерами «ПриватБанку». Окрім IT-послуг, також займається маркетинговими та операційними послугами для банківських установ в Україні та за її межами.

Де можна дізнатися інші подробиці

Детальніше в Facebook Олега Гороховського | Детальніше в Facebook Дмитра Дубілета | Детальніше в Facebook Михайла Рогальського