Українцям пропонують книгу про те, як стати успішним фотографом

Čytaty latynkoju
Українцям пропонують книгу про те, як стати успішним фотографом

Якщо ви давно хотіли стати фаховим фотографом, поява книжкової новинки від майстра своєї справи вас зацікавить. Співвласник та генеральний директор компанії Positive Pictures Василь Шульга поділився роздумами про особливості фотобізнесу. Книгу «Invisible photo business» він присвятив особливостям професії — і розкриває таємниці того, що має знати фотограф, який хоче знімати для всесвітньо відомих брендів.

Від підніжжя і до вершин фотобізнесу

В книзі йдеться про те, що і як слід робити, аби стати професіоналом фотосправи. Структура видання – це наче екскурсія офісами рекламних агенцій, але з відступами про те, чого рекламники насправді очікують від фотографів.  Також тут можна познайомитись з особливостями роботи в команді, адже серйозна рекламна зйомка неможлива без співпраці. Врешті розповідь зводиться до того, як отримати великі гроші на реалізацію рекламних проектів. Як твердять видавці, «Invisible photo business» допоможе уникнути багатьох помилок у роботі фотографам, які хочуть заробляти собі на життя створенням світлин.

Про автора

Василь Шульга — житомирянин, співвласник та генеральний директор компанії Positive Pictures. У 2005 році працював в команді Стівена Спілберга під час зйомок фільму «Назви ім’я своє». Був керівником фотостудій Shootup та Stairsfor. В 2009 заснував власну студію Positive Pictures спільно з фотографом Олександром Жаданом. За 8 років існування компанія створювала фотопродукт для McDonalds, Gillette, Duracell, Raiffeisen bank, Nescafe, Nemiroff, Honda, Adidas, Lipton та інших брендів.