Реклама

В Оранжереї на ВДНГ почнуть працювати фотозони і теплий бар  

Головний insta-плейс Національного комплексу «Експоцентр України» починає приймати гостей Зимової країни на ВДНГ з  24 грудня. 
Čytaty latynkoju
В Оранжереї на ВДНГ почнуть працювати фотозони і теплий бар  
  1. Головна
  2. Місто
  3. В Оранжереї на ВДНГ почнуть працювати фотозони і теплий бар  
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Головний insta-плейс Національного комплексу «Експоцентр України» починає приймати гостей Зимової країни на ВДНГ з  24 грудня. 

На час зимових свят Оранжерею перетворять на магічний скляний будинок — із новорічними декораціями, чарівними героями та теплим баром.  

Зали поділять на тематичні зони. У виставковій залі почне працювати теплий бар від головного партнера відродження Оранжереї — джину Hendrick’s. 

Головна місія такого партнерства — зберегти й повністю відновити дивовижне місце, що вже протягом багатьох десятиліть зачаровує відвідувачів комплексу. Цінність Оранжереї — у колекції рослин, деякі з них були висаджені понад 60 років тому і досі продовжують своє існування тут завдяки реставрації.

Прогулюючись поміж рідкісних рослин в унікальному оранжерейному барі, можна буде скуштувати пропозиції місцевої міксології. У меню ви знайдете фірмовий коктейль локації Greenhouse Sour із джином та додаванням лимонного шербету, кордіалу на основі молочного улуну, огірка, лікеру з бузини та білка, або класичний Hendrick’s & Tonic з огірком, але він подається незвично.

Щотижня в барі проводитимуться тематичні заходи, музичні вечори та культурні заходи, графік незабаром буде опубліковано у соціальних мережах Експоцентру та Hendrick’s Bar. 

У лимонарії можна буде завітати в гості до казки, познайомитися з чарівними феями, почути міські легенди і зробити святкові фото на фоні тропічних рослин.

Вартість вхідного квитка становитиме 80 грн — розрахунок наразі лише безготівковий. Усі кошти спрямують на реставрацію будівлі. Оранжерея працюватиме в Зимовій країні з 10:00 до 21:00 (24/12 до 20:00)

Бар Hendricks прийматиме гостей із 24 грудня до 9 січня з 18:00 до 23:00. Від 9 січня бар працюватиме з п’ятниці до неділі.

Усі фото — Артем Лагода

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...