🚈 Велика Британія планує перейти на потяги на біогазі — екологічне рішення

Čytaty latynkoju
🚈 Велика Британія планує перейти на потяги на біогазі — екологічне рішення

Біогаз для потягів

Як передає Daily Mail, у Великій Британії планують використовувати біогаз та залишки харчових продуктів у якості топлива для потягів. Країна буде поетапно відмовлятись від використання транспорту, що працює на дизельному паливі.

Інженери компанії Ultra Light Rail Partners вже розробили перший вагон BioUltra довжиною 20 метрів. Потяг перетворюватиме біометан на електричну енергію, на якій й працюватиме транспорт. За розрахунками один такий вагон підійде для 120 пасажирів, а рухатиметься він зі швидкістю до 80 кілометрів на годину.

Біогаз для потягів

Читайте також: 🚌 В Україні зроблять весь громадський транспорт електричним до 2030 року

BioUltra матимуть цистерни з біогазом, що дозволять долати відстань до 3 000 кілометрів, чого цілком достатньо для подорожей країною.

Крім того, вагон матиме спеціальні заходи боротьби з розповсюдженням вірусів: мідні поверхні та ультрафіолетове випромінювання. Однак головною перевагою потягів на біогазі є те, що вони цілком екологічні — транспорт не виділяє токсичний діоксид азоту й не шкодить навколишньому середовищу. Ба більше, BioUltra фільтруватиме повітря та з часом зможе значно зменшити кількість викидків вуглекислого газу.

На розробку таких вагонів вже виділили грант у розмірі 60 000 фунтів стерлінгів від держави.