🏞️ У центрі Києва створять інноваційний екопарк: як виглядатиме

Čytaty latynkoju
🏞️ У центрі Києва створять інноваційний екопарк: як виглядатиме

Екопарк з енергозберігальними технологіями розташують на вулиці Рейтарській. Це один з проєктів «Громадського бюджету-2019».

Про це у Facebook повідомив керівник Шевченківської РДА Олег Гаряга.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---зоопарк#біопарк---#---екопарк' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-478:7' srcset=екопарк” width=”960″ height=”678″>

Що буде у парку

Екопарк відкриють поруч із відомою багатьом скульптурою «Їжачок у тумані». У ньому встановлять лавки, смітники та покриття для доріжок, до складу яких входять перероблені відходи.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---зоопарк#біопарк---#---екопарк' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-848:7' srcset=екопарк” width=”699″ height=”827″>

Також будуть розміщені сонячні батареї для вуличного освітлення, контейнери для сортування сміття та зарядні станції на основі відновлювальних джерел енергії.

Як виглядатиме

Посередині парку встановлять арт-об’єкт. Він буде підсвічуватися та змінювати колір, якщо люди викидатимуть використані батарейки у спеціальні контейнери.

Читайте також про те, що Uber відкрив? Uber відкрив дані про швидкість руху автомобілів у Києві — візуалізація дані про швидкість руху автомобілів у Києві.