🚕 Bolt та інші гравці ринку створять нове законодавство, що регулює ринок таксі

Čytaty latynkoju
🚕 Bolt та інші гравці ринку створять нове законодавство, що регулює ринок таксі

11 липня 2019 року відомий сервіс по виклику автомобілів Bolt разом з іншими учасниками ринку презентував в Американській Торговельній Палаті концепцію нового законодавчого регулювання ринку таксі.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Na chasi.

Також був підписаний відповідний меморандум стосовно об’єднання зусиль у її впровадженні. Концепцію було підготовлено спільно учасниками ринку та експертами.

Bolt

Що відомо

За статистикою, річний обсяг ринку перевезень в Україні складає 40 млрд гривень, а велика частина перевізників знаходиться в тіні. Таким чином, бюджет України недоотримує значну кількість коштів.

Метою створення нового законодавчого регулювання стала необхідність вивести з тіні ринок перевезень, змінити застаріле законодавство та впровадити зручний та загальнодоступний механізм для водіїв. Це дозволить швидко та зручно оформити дозвіл для здійснення перевезень.

Результатом співпраці стане нове законодавство, яке суттєво спрощує роботу всіх учасників ринку пасажирських перевезень, унеможливлює роботу «в тіні» та дає можливість ефективного контролю з боку держави.

нове законодавство

Що передбачає закон

Новий закон пропонує скасувати ліцензування для внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та на замовлення, скасувати необхідність обов’язкової реєстрації водіїв як ФОП та потребу мати сертифікований таксометр, а також потребу подавати додаткову звітність.

Натомість водіям пропонується оформити дозвіл автомобільного індивідуального перевізника, який можна придбати на будь-який період, навіть на місяць. Оплата за дозвіл і є сплатою податків, крім неї ніяких додаткових зборів стягуватися не буде. Обов’язковим є також страхування життя та здоров’я пасажирів.

Bolt

Які плюси

Запропонована модель відповідає інтересам водіїв, які отримують прості та зрозумілі правила доступу і діяльності на ринку. Також вона зацікавить державу, оскільки дозволить вивести ринок з тіні і забезпечити додаткові надходження до бюджету. Також така модель в інтересах пасажирів, оскільки нова модель створить чесну конкуренцію на ринку, що призведе до зростання якості послуг.

Читайте також, що Bolt веде? Оренда електросамокатів у Києві: Bolt веде переговори про можливий запуск сервісу переговори про можливий запуск сервісу оренди електросамокатів у Києві.