🏢 Перший український IT-парк у Львові – як виглядатиме

Čytaty latynkoju
🏢 Перший український IT-парк у Львові – як виглядатиме

IT-парк у Львові почнуть будувати восени, повідомляє Tvoemisto.

Хто буде першими резидентами

60% площі ІТ-парку займуть SoftServe, Intellias, N-iX, Perfectial, GlobalLogic та львівський ІТ-кластер. Інвесторами стали Horizon Capital, Brookfield та «Галерея-Центр».

IT-парк у Львові

IT-парк у Львові – що буде

  • шість офісних будівель та бізнес-центр;
  • окремий комплекс комп’ютерних лабораторій (планується 14 або й більше лабораторій різних ІТ-напрямків для студентів та науковців);
  • велика паркова зона з мультифункціональним центром із фудкортом, спорткомплексом, зоною для розваг та шопінгу.

Будівництво першої черги розпочнуть цієї осені. Її планують завершити до кінця 2021 року.

01/ 05

Візуалізували також другу чергу, де переважно будуть офіси компаній, але проєкт ще може змінюватись. До другої черги перенесли і готель. Щодо садочка, то йому знайдуть місце поблизу – через дорогу від бізнес-парку.

Де розташують

IT-парк розміщуватиметься у квадраті між вулицями Стрийська, Чмоли, Луганська та Козельницька. Від нього зручно добиратися до всіх важливих місць – аеропорту, залізничного вокзалу, університетів та до історичного центру міста.

Минулого року на місці майбутнього парку заклали символічну капсулу. IT-парк буде розташований на території розміром 10 гектарів та зможе вмістити 10 тисяч працівників IT-індустрії та понад 4 тисячі працівників суміжних галузей. Загальні інвестиції у проект склали $180 млн.

Читайте також про проєкт? Адміністрація Президента може переїхати до Українського дому — показали проект Офісу Президента в Українському домі.