🏞️ У Білій Церкві відкрили Бульвар сучасної скульптури

Čytaty latynkoju
🏞️ У Білій Церкві відкрили Бульвар сучасної скульптури

Бульвар сучасної скульптури – це фінальний акорд Міжнародного симпозіуму скульптури, який відбувався у місті на Олександрійському бульварі.

Бульвар сучасної скульптури

?️ Хто автор

5 митців з Іспанії, Туреччини, Люксембургу та України протягом двох тижнів працювали над скульптурами на відкритому просторі, створюючи сучасні скульптури на очах у містян та гостей Білої Церкви, повідомляє Білоцерківська міська рада.

Бульвар сучасної скульптури

Скульптура Пласідо Родригес Боннін має назву – «Стійкість». Флоренс Хоффманн назвала свій витвір – «Зброя масового навчання». Скульптор Ілкер Ярдімчі вирішив передати  тему «Взаємодія» скульптурою «Ліричне послання». Михайло Левченко створив скульптуру  – «Україна». Витвір  Сергія Баранника має назву «Людина, спрямована в майбутнє».

Бульвар сучасної скульптури

?️ Дізнатися історію створення

Крім того, що милуватися самими витворами мистецтва, білоцерківці матимуть можливість  за допомогою QR-коду, який прикріплений біля кожної із скульптур, дізнатися про автора,  ідею, його підходи у створенні скульптур та інформацію, що саме скульптор хотів донести до глядача.

Бульвар сучасної скульптури

Такий проект вже реалізовували в інших містах Європи. Головне завдання – створення публічних просторів у містах та перехід пам’ятників до сучасної скульптури.

Читайте також про те, що на Видубичах почали будувати? Kyiv Boryspil Express: на Видубичах почали будувати платформу для зупинки платформу для зупинки Kyiv Boryspil Express.