🌊 Uber запустить в Австралії «підводне таксі»

Čytaty latynkoju
🌊 Uber запустить в Австралії «підводне таксі»

Сервіс таксі Uber і австралійська туристична група Tourism Queensland запустять «підводне таксі».

uber

? Як замовити

ScUber дозволить забронювати подорож по Великому бар’єрному рифу через додаток Uber у Квінсленді, Австралія. Поїздки на підводному човні будуть доступні обмеженому числу користувачів з 27 травня по 18 червня 2019 року.

? Яка вартість

Подорож для двох коштує близько $3 тисячі. За ці гроші пасажирів заберуть на вертоліт, покатають на субмарині протягом години і відвезуть назад.

scuber

Поїздку також можна виграти на сайті: для цього потрібно в 25 словах пояснити, навіщо вона потрібна майбутньому пасажиру.

Переможець і його плюс один отримають авіаквитки, безкоштовні номери в готелях і підводну прогулянку. Брати участь можуть мешканці кількох країн: США, Канади, Великобританії, Франції, Нової Зеландії та Австралії.

Якщо проект буде успішним, компанія може зробити послугу постійною, щоб більше користувачів з різними локаціями могли побачити Великий бар’єрний риф. Так вважає CNN.

Читайте також про те, що у Києві запрацював? Uber Shuttle запрацює з 14 травня: маршрути та ціни (оновлено) Uber Shuttle – сервіс із бронювання місця в мікроавтобусі, який буде слідувати за обраними напрямками в межах міста.