🏙️ Громадський бюджет 2020: у Києві розпочалося голосування за проекти

Čytaty latynkoju
🏙️ Громадський бюджет 2020: у Києві розпочалося голосування за проекти

15 травня розпочалося електронне голосування за проекти Громадського бюджету.

Цього року кияни встановили новий рекорд: 802 команди подали понад 2200 проектів у різних сферах розвитку міста. До голосування допущено 1583 проекти, переважно освітніх та спортивних, на загальну суму понад 746 мільйонів гривень.

громадський бюджет

✅ Як проголосувати

Для голосування потрібно зайти на сайт та авторизуватися через Bank ID «Приват Банку», Monobank, Нацбанку України або Електронний цифровий підпис (ЕЦП) у вікні сервісу Київ ID. Власники картки киянина авторизуються через «Ощадбанк».

Далі потрібно обрати вкладку «Проекти» та натиснути на «ГБ 2020». Кожен киянин може проголосувати за 5 проектів.

Голосування триватиме до 6 червня 2019 року. 

громадський бюджет

? Що далі

Фінансування з міського бюджету отримають проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів в електронній системі. У 2020 році проведуть закупівлі через систему Prozorro. Автори проектів та команди можуть контролювати процес реалізації проектів та брати в цьому участь, але кошти безпосередньо лідерам і командам не видаються. 

? Що таке Громадський бюджет

Читайте також: Громадський бюджет-2019: який проект став найдорожчим

Містяни подають свої ідеї на розгляд громади — що варто реалізувати в місті коштом бюджету. Найкращі проекти, які перемогли у голосуванні, фінансує міська адміністрація з бюджету міста наступного року.

Громадський бюджет реалізовується у Києві вчетверте. Цьогоріч на реалізацію проектів-переможців із міського бюджету нададуть 160 мільйонів гривень.

Читайте також про те, що у Києві запрацював? Uber Shuttle запрацює з 14 травня: маршрути та ціни (оновлено) Uber Shuttle.