Реклама

10 причин відвідати CANActions — гід фестивалем

Насичена програма архітектурного фестивалю CANActions може запропонувати цікавинки для будь-якої аудиторії. Читайте наш гід, щоб не загубитися на фестивалі. Na chasi виступив інформаційним партнером CANActions.
Čytaty latynkoju
CANActions
10 причин відвідати CANActions — гід фестивалем
  1. Головна
  2. Історії
  3. 10 причин відвідати CANActions — гід фестивалем
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Насичена програма архітектурного фестивалю CANActions може запропонувати цікавинки для будь-якої аудиторії. Читайте наш гід, щоб не загубитися на фестивалі. Na chasi виступив інформаційним партнером CANActions.

CANactions запрошує на 12-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions, який відбудеться 17-18 травня 2019 року в Києві.

Купити квиток

Темою Фестивалю 2019 стане ГРОМАДА — українська назва спільноти, яка є невід’ємною частиною історичного й культурного коду країни та знаходить своє відображення в сучасних суспільних рухах та архітектурних формах.

Розглядаючи середовище існування сьогоднішньої ГРОМАДИ та різні приклади використання терміну «СПІЛЬНОТА» в архітектурі та проектах з міського та регіонального планування по всьому світу, ми прагнемо дослідити «ГРОМАДУ» як соціальний та просторовий феномен.

Фестиваль відбудеться на березі Дніпра на території Київського Річпорту. Промислова зона знов перетвориться на місце зустрічі, дебатів, спільного діалогу та об’єднання всіх, хто цікавиться розвитком міста або пов’язаний з цією сферою.

В рамках двох днів Фестивалю організаторами передбачено багато цікавих подій та форматів, серед яких:

Лекції провідних міжнародних експертів у сфері архітектури та міського розвитку

Спікери Фестивалю CANactions 2019:

Reinier de Graaf / OMA (NL)

Sinus Lynge / EFFECT (DK)

Viggo Haremst / Henning Larsen Architects (DK)

Stephan Sigrist/ ETH Zürich, W.I.R.E. (CH)

Jord den Hollander / AFFR (NL)

Yana Golubeva / MLA+ (RU)

Polina Bachlakova / SPACE10 (DK)

Leon Fanjul Manuel / Traumnovelle (BE)

Grisha Zotov / Architectural Prescription, CANactions School (NL)

Віктор Зотов / ZOTOV&CO (UKR)

Архітур на кораблі вздовж Дніпра

Спікери фестивалю стануть гідами туру. Учасники зможуть побачити місто їхніми очима та обговорити актуальні питання міського життя. Разом, досліджуючи та вивчаючи місто, гості Фестивалю отримають задоволення від краси весняного Києва та його головного скарбу — річки Дніпро.

Тур почнеться від Річкового вокзалу на Поштовій площі.

У турі візьмуть участь: Klaus Overmeyer / Urban Catalyst та David Bravo Bordas / Centre of Contemporary Culture of Barcelona.

Участь за умови попередньої реєстрації та наявністю квитка. Кількість місць обмежена.


CANactions School представить результати поточних освітніх програм в Україні та Нідерландах, а також презентує наступну міжнародну післядипломну програму 2019/20, яка буде проходити в кількох європейських країнах.

Майстер-клас «Щастя у міському плануванні»

Проведе співзасновник CANactions School та засновник архітектурної студії Architectural Prescriprion Григорій Зотов. Про щастя на прикладі концепції просторового розвитку території Китаєва. Участь за попередньою реєстрацією.

Перший день фестивалю звершиться у форматі Drinks and music разом з Dj Easy.

Виставка POLIS: SEVEN LESSONS FROM THE EUROPEAN PRIZE FOR URBAN PUBLIC SPACE

Організована Центром сучасної культури Барселони (CCCB), що є обсерваторією з привілейованими перспективами вирішення найрізноманітніших проблем, разом з п’ятьма іншими європейськими інститутами. Експозиція продемонструє 28 успішних прикладів різних застосувань демократичної концепції міста.

Презентація Рейніра де Ґраафа «Чотири стіни та дах»

Українське видання світового бестселеру видано CANactions за підтримки SAGA Development та спільноти доброчинців, які зібрали кошти на проект спільнокоштом.

Книга «Чотири стіни та дах: складна природа простої професії» виходить українською

Виставка HROMADA

Об’єднає 16 організацій та ініціатив з різних європейських країн. Всі вони представлять проекти, присвячені різним проявам та аспектам соціальної організації суспільства, спільна мета яких — розвиток та краще життя громади.

Серед учасників: CANactions School, Платформа Острів, Інститут розвитку міст, The Center for Spatial Technologies, Хора, All Things Urban, U-Cycle, Минская урбанистическая платформа, CEDOS, MetaLab, Streetscape Territories Research Practice та KU Leuven Campus Sint Lucas Brussels, Харківська Школа Архітектури, ZOTOV&CO, Розуміти Радянський Поділ, urban curators.

Нагородження фіналістів 11-го Конкурсу Молодих Архітекторів України 2019, організованого CANactions та Інститутом архітектури Дессау (DIA).

Разом із Дитячою Архітектурною Студією Arch4Kids, у дитячому просторі фестивалю, діти будуть вчитись розмовляти один з одним, шукати спільне, знаходити раціональне зерно у розбіжностях.

Протягом двох днів фестивалю до Річкового порту можна буде дістатись на кораблях, які щогодини будуть курсувати з Річвокзалу. Розклад кораблів буде оголошений пізніше.

Приєднуйтесь до ГРОМАДИ CANactions Festival 2019 17-18 травня 2019.

Слідкуйте за новинами на festival.canactions.com

Купити квиток

Share
Написати коментар
loading...