У Києві на даху ТЦ облаштують зелений майданчик площею 6 тис м²

Čytaty latynkoju
У Києві на даху ТЦ облаштують зелений майданчик площею 6 тис м²

На даху буде три оглядових площі і місце для постійних та тимчасових мистецьких експозицій. Розмістять там і модульний пересувний спортивний майданчик.

Як виглядатиме майданчик

Щоб у спекотну погоду «відсікти» гаряче повітря від житлових башт, їх планують оточити смугами зелені. Між житловими баштами також буде дитячий майданчик, щоб легше було слідкувати за дітьми. На зеленому даху будуть розташовані дерева в пересувних горщиках, які разом з пересувними лавами можна розміщувати для облаштування індивідуального затишку та тіні. В зоні інтерактиву буде один з алгоритмів взаємодії з фонтаном. Задумано, що перед людиною вода плавно розступатиметься.

01/ 04

Нагадаємо, що у Києві представили Концепцію розвиткуУ Києві представили Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури велосипедної інфраструктури. Концепція передбачає створення 240 км веломаршрутів у найближчі роки. Також планується понад 1000 км транспортних, рекреаційних та приміських шляхів для користувачів велотранспорту. Головними завданнями стануть: зниження транспортного навантаження на автошляхи, створення комфортного та безпечного середовища для розвитку велосипедного руху.