Реклама

🎮 Колишні керівники PlayStation хвалять Xbox за її нову мультиплатформенну стратегію

Čytaty latynkoju
🎮 Колишні керівники PlayStation хвалять Xbox за її нову мультиплатформенну стратегію
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 🎮 Колишні керівники PlayStation хвалять Xbox за її нову мультиплатформенну стратегію
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Одразу два колишні керівники PlayStation у своїх окремих інтервʼю прокоментували останні зміни стратегії Xbox, які вони доволі позитивно оцінюють.

Спочатку колишній віцепрезидент відносин з видавцями та розробниками PlayStation Адам Бойс похвалив Xbox за «гнучкість» на ринку ігор.

Він відзначив, що Xbox тепер варто сприймати «провайдером розваг», а не «лише виробником і дистриб’ютором дисків».

Тож якщо ми замислимося над цим, то можна провести аналогію, що PlayStation — це HBO, Microsoft — Netflix, а Nintendo — Disney, і їхня робота полягає в тому, щоб донести неймовірно інтерактивні та захопливі розваги до якомога більшої кількості людей».

(…)

Я розумію, чому традиціоналісти дивляться на це так: «Я не люблю змін! Я хочу, щоб все було тільки там, де я хочу!». І це той момент, коли моя логіка починає розриватися. Тому що коли Філ (Спенсер) і його команда розміщують дивовижний контент на більшій кількості платформ, хто стає жертвою? Я запитую багатьох людей: «Хто жертва?». І їх немає, окрім людей, які кажуть: «Я хочу, щоб це було тільки там, де я це купив, і саме цього я й очікую!».

Саме тому Бойс «аплодує» Xbox за те, що компанія наразі пробує «досить гнучко» реагувати на мінливий ринок ігор задля свого розширення.

Після цього також своє інтервʼю дав інтервʼю колишній голова PlayStation Шон Лейден, який порівняв сьогоднішню ситуацію Xbox з Sega.

Мультиплатформенність — це стратегія, особливо у світі, де вартість розробки (ігор) стрімко зростає.

Що це робить з їхнім брендом? Це ускладнює розмову, щоб створити FOMO (страх упустити, якусь гру через ексклюзивність), який ви намагаєтеся створити, залучаючи всіх на свою платформу, кажучи: «Якщо вас тут немає, то ви щось упускаєте», але якщо гра доступна на всіх платформах, це одна з ваших маркетингових тактик, яку ви не можете використовувати».

З огляду на це Лейден відзначив, що в цілому в історії уже були схожі випадки і в цілому це може бути хороша стратегія для компанії, щоб зберегти себе на ринку:

Ми бачили це раніше. Я був у цьому бізнесі, коли Sega перенесла свої ігри для Dreamcast на PS2, з часом Sega стала компанією, що займається лише програмним забезпеченням, і в цьому сенсі відбулася велика трансформація.

Водночас раніше Філ Спенсер відзначив, що Xbox не планує покидати консольний ринок. Однак за його словами залучати гравців на свою платформу він хоче не ексклюзивними іграми, а особливостями свого апаратного забезпечення.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...