Реклама

🤔 Нові голоси Ріка та Морті вперше прокоментували свої ролі

Čytaty latynkoju
🤔 Нові голоси Ріка та Морті вперше прокоментували свої ролі
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 🤔 Нові голоси Ріка та Морті вперше прокоментували свої ролі
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Ієн Кардоні (Рік) і Гаррі Белден (Морті) вперше розповіли про деталі своєї роботи над шоу, а також прокоментували останню серію мультсеріалу.

Нагадаємо, що Джастіна Ройланда, який початково озвучував Ріка та Морті було відсторонено від проєктів Adult Swim після звинувачень в домашньому насиллі. Однак згодом ці звинувачення було знято з огляду на брак доказів.

Проте до серіалу Ройланда не повернули, а персонажів взяли на себе Кардоні та Белден.

У новому інтерв’ю THR актори розповіли, що до шоу здебільшого займалися озвучанням реклами. Щоб потрапити до мультсеріалу, Кардоні та Белден вдома озвучили персонажів та прислали свої спроби до студії.

Вже після цього студія місяцями роздивлялася кандидатів.

Моя перша заявка на шоу була в середині лютого, а я отримав роль на початку червня. Між ними було багато раундів прослуховувань. Типовим для прослуховувань є те, що ви виконуєте роботу, а потім чекаєте відповіді, поки намагаєтеся викинути це з голови та жити далі. Але це займало багато раундів і наближення до можливості взяти участь в шоу мене все більше хвилювало.

Ієн Кардоні

Також актори розповіли, що майже не зустрічалися з автором серіалу, Деном Гармоном, бо той не хотів заважати Кардоні та Белдену.

Актори також прокоментували останній епізод останнього сезону.

Я думаю, останній епізод залишає багато запитань щодо того, куди можуть подітися ці персонажі. Мені здається, єдине, що я хотів би сказати, це кілька досить захоплюючих місць, куди нас перенесе історія. Є кілька чудових пригод, які, я думаю, сподобаються шанувальникам, і нові повороти.

Ієн Кардоні

Раніше ми розповідали, що стали відомі нові актори озвучки головних героїв «Ріка та Морті».

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...