Реклама

😏 У творців «Втечі з курятника» закінчується глина, але в них уже є план

Čytaty latynkoju
😏 У творців «Втечі з курятника» закінчується глина, але в них уже є план
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 😏 У творців «Втечі з курятника» закінчується глина, але в них уже є план
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

У студії Aardman Animations, яка подарувала нам «Воллеса і Громіта» та «Втечу з курятника», закінчується глина, завдяки якій вона і створює свої мультфільми.

Напередодні про це повідомило видання The Telegraph, як відзначило, що у анімаційній студії зіткнулись зі своєрідною «творчою кризою». Причина полягає у тому, що Aardman використовує певну марку глини для створення своїх мультфільмів і її запаси закінчуються:

Ця пластиліноподібна речовина — мрія аніматора: її легко ліпити, і вона зберігає форму під гарячим студійним світлом. Але в березні цього року єдиний завод, що виробляв її, на околиці Торкі (Велика Британія), закрився.

Відзначається, що з моменту початку своєї роботи у 1970-х студія використовує Lewis Newplast — особливий вид глини. Однак на превеликий жаль аніматорів фабрика, яка її виробляє, закрилася.

Все це призвело до спекуляцій на тему того, що майбутній фільм «Воллес і Громіт», який має вийти у 2024 році може стати останнім для Aaardman, адже запасів глини вистачить лише на нього.

Однак у самій студії вирішили прокоментувати ці чутки та відзначили, що «зворушені нещодавнім занепокоєнням щодо майбутнього наших улюблених глиняних творінь» та відзначили, що у них достатньо запасів для майбутніх проєктів і шанувальникам немає за що переживати.

Окрім цього в Aardman відзначають, що вони переходять на нові матеріали. «Подібно до Воллеса в його майстерні» у студії вже давно працювали над тим, щоб забезпечити плавний перехід на «нові запаси». Тому закриття фабрики Newplast жодним чином не має вплинути на виробництво мультфільмів Aardman.

Нагадаємо, що вже 15 грудня на Netflix має відбутись прем’єра нового мультфільму студії — «Втеча з курника: Світанок наггетсів».

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...