Реклама

🤔 «Фантастична четвірка» від Marvel — нові чутки про акторський склад стрічки

Čytaty latynkoju
🤔 «Фантастична четвірка» від Marvel — нові чутки про акторський склад стрічки
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 🤔 «Фантастична четвірка» від Marvel — нові чутки про акторський склад стрічки
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

«Фантастична четвірка» на повну готується до свого перезапуску у вигляді частини кіновсесвіту Marvel. Майбутня стрічка продовжує обростати новими чутками. Цього разу роздумахала вогонь інформація про претендента на роль Ріда Річардса.

У виданні Variety повідомили, що Marvel розглядає на роль Містера Фантастика Педро Паскаля. Попри те, що відзначається лише те, що студія до нього приглядається, кінокритик Джефф Снайдер вирішив поділитись своїми «інсайдами».

Так, він відзначив, що з огляду на завантажений графік Паскаля («Гладіатор 2», 2-й сезон «Останні з нас») незрозуміло, чи зуміє він взяти участь у великих зйомках Marvel на початку наступного року.

Однак Снайдер відзначає, що одне з його джерел повідомляє, що у студії вже є навіть концепт-арт «Фантастичної четвірки» з обличчям Паскаля.

Окрім цього він також оглянув чутки й щодо інших претендентів на ролі у фільмі. Він відзначив, що Ванесса Кірбі («Наполеон») розглядається на роль Сью Сторм (Жінка-невидимка).

Також на роль Джонні Сторма (Людина-факел) розглядається Джозеф Квінн («Дивні дива»), а Ебон Мосс-Бакрак («Каратель») на роль Бена Грімма (Істота).

Також Снайдер розповів, що на роль головного злодія у стрічці розглядають Хав’єра Бардема («Старим тут не місце»).

Загалом звісно, що варто зачекати на офіційні повідомлення від Marvel, до того ж вони мають бути доволі скоро з огляду на те, що стрічка має вийти 2 травня 2025 року.

Нагадаємо, що раніше режисер «Фантастичної четвірки» повідомив, що це буде «чимось, що ми раніше не бачили у Marvel».

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...