Реклама

👀 Disney+ показав новий трейлер своєї екранізації «Персі Джексона»

Čytaty latynkoju
youtube.com
👀 Disney+ показав новий трейлер своєї екранізації «Персі Джексона»
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 👀 Disney+ показав новий трейлер своєї екранізації «Персі Джексона»
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Disney+ поділився повноцінним трейлером своєї серіальної екранізації серії книжок «Персі Джексон та Олімпійці» від Ріка Ріордана.

Новий ролик розвиває все те, що нам показали раніше у тизері, який зосереджувався на усвідомленні Персі того, що він напівбог. Трейлер розширює цю тему та показує персонажів у раніше небачених декораціях та з новими загрозами.

«Персі Джексон та олімпійці» розповідає фантастичну історію 12-річного сучасного напівбога Персі Джексона, який тільки-но звикає до своїх надприродних здібностей, коли бог неба Зевс звинувачує його у крадіжці своєї головної блискавки. Тепер Персі мусить перетнути всю Америку, щоб знайти її і відновити порядок на Олімпі.

Відомо, що у першому сезоні на нас очікує вісім епізодів. Прем’єра серіалу запланована на перед Різдвом та відбудеться 20 грудня цього року.

Відзначимо, що у виробництві екранізації також брав участь й сам автор серії книжок про «Персі Джексона», Рік Ріордан, який виступив співсценаристом першого епізоду.

Відзначимо, що раніше перші дві книги серії, «Викрадач блискавок» та «Море чудовиськ» уже адаптували, однак для великого екрана. Проте фільми загалом отримали негативні відгуки — екранізації в різних аспектах розходилися з книгами.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...