Реклама

🦾 Дивіться новий трейлер «Після Янга» з Коліном Фарреллом у головній ролі

Čytaty latynkoju
🦾 Дивіться новий трейлер «Після Янга» з Коліном Фарреллом у головній ролі
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 🦾 Дивіться новий трейлер «Після Янга» з Коліном Фарреллом у головній ролі
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Фільм, в якому знялися Колін Фаррелл («Згадати все», «Джентльмени») і Джоді Тернер-Сміт («Без каяття»), розповідає історію про світ, де роботів купують як няньок для дітей. Подружня пара Джейка та Кіри купують Янга (Джастін Хон Кі Мін, «Академія Амбрелла») як няньку для своєї названої доньки Мікі (Малеа Емма Тяндравіджая), щоб допомогти їй зберегти зв’язок з її китайською спадщиною. Коли Янг починає давати збої, Джейк вирушає в подорож, щоб знайти спосіб полагодити його.

Читайте також: 🥰 Як ми плануємо заохочувати авторів

Прем’єра фільму відбулася на Каннському кінофестивалі в липні минулого року. Ще одна прем’єра відбулась 21 січня цього року на кінофестивалі «Санденс». Фільм отримав загальне визнання критиків і був нагороджений премією імені Альфреда П. Слоуна, яка вручається художньому фільму на тему науки чи технологій, або ж де головним героєм якого є вчений, інженер або математик.

Акторський склад доповнили Гейлі Лу Річардсон, Саріта Чоудрі та Кліфтон Коллінз-молодший. Виконавчим продюсером фільму став Філіп Енгельхорн («Звірі дикого Півдня»). Фільм покажуть в кінотеатрах 4 березня цього року.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...