🇨🇭 Фестиваль «Тиждень швейцарського кіно» у Києві – що подивитися

Čytaty latynkoju
🇨🇭 Фестиваль «Тиждень швейцарського кіно» у Києві – що подивитися

З 4 по 7 липня у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться третій фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». На ньому будуть представлені чотири актуальні картини останніх років, які були відібрані на європейських фестивалях.

Тиждень швейцарського кіно

Фільми фестивалю демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

? «Мрія Катріни»

Головна героїня стрічки режисерів Даріо і Мірко Бішофбергерів хоче мати дітей, але її чоловік гине в автокатастрофі. Завдяки пересадці голови він повертається іншою людиною.

На міжнародному кінофестивалі в Дубліні «Мрія Катріни» була відзначена за найкращу операторську роботу.

Показ картини та відкриття фестивалю відбудеться 4 липня о 19:15.

Квитки за посиланням.

Тиждень швейцарського кіно

? «Невинний»

У центрі сюжету – жінка, однаково віддана родині, ревним християнам-традиціоналістам, та своїй дослідницькій роботі. Зустріч із колишнім коханцем ставить під сумнів її почуття, спосіб життя, а згодом і віру.

Швейцарсько-німецька драма Сімона Жакме була вперше показана у рамках конкурсної програми міжнародного кінофестивалю у Сан-Себастьяні, де претендувала на Гран-прі, та була відзначена премією Swiss Film Prize за найкращу жіночу роль.

Показ запланований на 5 липня о 19:00.

Квитки за посиланням.

Тиждень швейцарського кіно

?️ «За вітром»

Сюжет фільму побудовано навколо молодої пари, яка тікає від метушні міста у віддалений альпійський куточок. Але в їхнє щасливе та розмірене життя вдирається інженер, який приїхав для установки вітряної турбіни. Спеціальною подією у рамках показу стане лекція про енергоефективність у повсякденному житті.

Драма із зіркою французького кіно Мелані Тьєррі у головній ролі, відзначена премією Variety Piazza Grande Award міжнародного кінофестивалю у Локарно.

Показ відбудеться 6 липня о 18:55.

Квитки за посиланням.

Тиждень швейцарського кіно

☀️ «Щасливий Лазар»

Фільм розповідає про дружбу простодушного сільського дурника Лазаря і розпещеного аристократа Танкреді.

Стрічка спільного виробництва Швейцарії та Італії режисера Аліче Рорвахера була відзначена премією за найкращий сценарій Каннського кінофестивалю.

Показ відбудеться 7 липня о 18:55.

Квитки за посиланням.

Тиждень швейцарського кіно

Швейцарія сподівається за допомогою програми фестивалю «Тиждень швейцарського кіно» зробити свій внесок у нинішню дискусію в Україні та розглядає її як доповнення до швейцарської стратегії співробітництва для України.

Восени активісти та керівники кіноклубів зможуть провести покази фільмів фестивалю швейцарського кіно у своєму місті в рамках проекту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа». Для цього потрібно подати заявку на сайті.

Дивіться постер та зображення? Netflix показав постер та зображення головних героїв з серіалу «Відьмак» (фото) головних героїв серіалу «Відьмак» від Netflix.