fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🥴 Науковці знайшли генетичну схильність нелюбові до кави

🥴 Naukovci znajšly genetyčnu shyľnisť neljubovi do kavy
Це може бути захистом генетичного механізму організму.
Ce može buty zahystom genetyčnogo mehanizmu organizmu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Генетична відраза до кави. Австралійські науковці виявили, що люди, які мало пють або навіть відчувають відразу до кави, можуть підсвідомо самостійно регулювати споживання кофеїну. На думку дослідників, однією з причин такої нелюбові може бути генетика. Здоровя серцево-судинної системи впливає на споживання кави — люди з високим кровяним тиском, аритмією та іншими хворобами навіть пють менше кави. Генетика людини може самостійно контролювати споживання кофеїну, навіть якщо людина не знає, чи має вона якість проблеми зі здоровям. Як зазначають вчені, це, імовірно, є результатом захисного генетичного механізму: Це означає, що той, хто пє багато кави, ймовірно, стійкіший до кофеїну з генетичної точки зору, ніж той, хто пє дуже мало. І навпаки, людина, не пє кави, або той, хто пє каву без кофеїну, більш схильний до побічних ефектів кофеїну і більше схильний до високого кровяного тиску. . . Читатйте також: ☕️ Дослідження: як часто українці пють каву та який найпопулярніший напій. Також у дослідженні зазначають, що у Австралії кожен четвертий чоловік і кожна пята жінка страждають від високого кровяного тиску. Науковці гадають, що саме генетика визначає наші рішення щодо захисту нашого кардіо-здоровя. Інакше кажучи, якщо у вас не має бажання пити каву, то цілком імовірно, що на це є причина й організм вважає, що ви вже достатньо випили — більша кількість кофеїну вже буде шкодити.
Реклама 👇 Замовити

Генетична відраза до кави

Австралійські науковці виявили, що люди, які мало п’ють або навіть відчувають відразу до кави, можуть підсвідомо самостійно регулювати споживання кофеїну. На думку дослідників, однією з причин такої нелюбові може бути генетика.

Здоров’я серцево-судинної системи впливає на споживання кави — люди з високим кров’яним тиском, аритмією та іншими хворобами навіть п’ють менше кави. Генетика людини може самостійно контролювати споживання кофеїну, навіть якщо людина не знає, чи має вона якість проблеми зі здоров’ям.

Як зазначають вчені, це, імовірно, є результатом захисного генетичного механізму:

Це означає, що той, хто п'є багато кави, ймовірно, стійкіший до кофеїну з генетичної точки зору, ніж той, хто п'є дуже мало. І навпаки, людина, не п'є кави, або той, хто п'є каву без кофеїну, більш схильний до побічних ефектів кофеїну і більше схильний до високого кров'яного тиску

Читайте також: ☕️ Дослідження: як часто українці п’ють каву та який найпопулярніший напій

Також у дослідженні зазначають, що у Австралії кожен четвертий чоловік і кожна п’ята жінка страждають від високого кров’яного тиску.

Науковці гадають, що саме генетика визначає наші рішення щодо захисту нашого кардіо-здоров’я. Інакше кажучи, якщо у вас не має бажання пити каву, то цілком імовірно, що на це є причина й організм вважає, що ви вже достатньо випили — більша кількість кофеїну вже буде шкодити.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: