fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 Binance запустить власний NFT-маркетплейс

😎 Binance zapustyť vlasnyj NFT-marketplejs
Згідно із заявою Binance, цей маркетплейс стане провідним майданчиком для торгівлі NFT.
Zgidno iz zajavoju Binance, cej marketplejs stane providnym majdančykom dlja torgivli NFT.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  NFT-маркетплейс від Binance. Binance анонсувала запуск NFT-маркетплейса у червні 2021 року. За словами представника компанії, цей маркетплейс стане провідним майданчиком для торгівлі NFT. Binance запропонує користувачам можливість торгувати за мінімальними комісіями. У NFT-маркетплейсі від Binance клієнти зможуть купити токени зі світу мистецтва, музики, ігор, спорту, віртуальних всесвітів. Наша мета — створення найбільшого у світі NFT-маркетплейса з передовими можливостями для випуску, купівлі та обміну NFT-токенів. Ми використаємо найшвидші та доступні рішення на основі блокчейн-інфраструктури Binance за підтримки нашого комюніті. Хелен Хай. керівник проєкту Binance NFT. Переваги платформи Binance NFT. У вівторок, 27 квітня, Binance запустила окремий вебсайт для проєкту. За допомогою платформи Binance NFT, художники та автори зможуть співпрацювати з криптобіржею. Платформа Binance NFT використовуватиме ту ж систему акаунтів, що і Binance.com. Користувачі отримають доступ до платформи через свої акаунти, торгуватимуть і купуватимуть токени. Однак, новим користувачам необхідно буде пройти реєстрацію.  Генеральний директор Binance Чанпен Чжао сказав, що в рамках проєкту Binance підтримає маловідомих авторів шляхом високої ліквідності та низьких комісій. Користувачі зможуть створювати, випускати та переносити твори мистецтва з різних блокчейнів. Елементи маркетплейса. NFT-маркетплейс матиме два елементи: торговий майданчик та ексклюзивні заходи. Під час ексклюзивних заходів NFT будуть перебувати на престижних виставках. Комісія Binance складе 10%, а 90% виторгу отримають творці. На торговому майданчику кожен зможе створити власні невзаємозамінні токени, а витрати будуть мінімальними. Учасники маркетплейса зможуть перенести NFT на платформу Binance NFT. Комісія за транзакцію складе 1%. Авторам виплачуватимуть 1% роялті (авторський гонорар) як заохочення. 🤩 Про біржу. .
Реклама 👇 Замовити

NFT-маркетплейс від Binance

Binance😎 Binance запустить власний NFT-маркетплейс 1📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд анонсувала запуск NFT-маркетплейса у червні 2021 року.

За словами представника компанії, цей маркетплейс стане провідним майданчиком для торгівлі NFT. Binance запропонує користувачам можливість торгувати за мінімальними комісіями.

У NFT-маркетплейсі від Binance клієнти зможуть купити токени зі світу мистецтва, музики, ігор, спорту, віртуальних всесвітів.

Наша мета — створення найбільшого у світі NFT-маркетплейса з передовими можливостями для випуску, купівлі та обміну NFT-токенів. Ми використаємо найшвидші та доступні рішення на основі блокчейн-інфраструктури Binance за підтримки нашого ком'юніті

Хелен Хай, керівник проєкту Binance NFT

Переваги платформи Binance NFT

У вівторок, 27 квітня, Binance запустила окремий вебсайт для проєкту. За допомогою платформи Binance NFT, художники та автори зможуть співпрацювати з криптобіржею.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Платформа Binance NFT використовуватиме ту ж систему акаунтів, що і Binance.com. Користувачі отримають доступ до платформи через свої акаунти, торгуватимуть і купуватимуть токени. Однак, новим користувачам необхідно буде пройти реєстрацію. 

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао сказав, що в рамках проєкту Binance підтримає маловідомих авторів шляхом високої ліквідності та низьких комісій.

Користувачі зможуть створювати, випускати та переносити твори мистецтва з різних блокчейнів.

Елементи маркетплейса

NFT-маркетплейс матиме два елементи: торговий майданчик та ексклюзивні заходи.

Під час ексклюзивних заходів NFT будуть перебувати на престижних виставках. Комісія Binance складе 10%, а 90% виторгу отримають творці.

На торговому майданчику кожен зможе створити власні невзаємозамінні токени, а витрати будуть мінімальними. Учасники маркетплейса зможуть перенести NFT на платформу Binance NFT. Комісія за транзакцію складе 1%. Авторам виплачуватимуть 1% роялті (авторський гонорар) як заохочення.

🤩 Про біржу

Binance — найбільша у світі біржа цифрових активів за обсягом торгів і провідний світовий постачальник інфраструктурних рішень для індустрії блокчейну та криптовалют, що надає користувачам широкий вибір фінансових продуктів.

Сьогодні Binance — це швидкозростаюча бізнес-екосистема, яку експерти порівнюють з Google та Amazon. Екосистема Binance включає в себе торгові майданчики, навчальний та дослідницький центри, некомерційний благодійний фонд, інкубаційні програми та багато іншого.

Скористатись послугами біржі можна за посиланням. Також можна детально ознайомитись з Binance у нашому огляді😎 Binance запустить власний NFT-маркетплейс 1📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: