fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💳 Цифровий юань використають на фестивалі онлайн-покупок в Китаї

💳 Cyfrovyj juań vykorystajuť na festyvali onlajn-pokupok v Kytaї
Цифровий юань підриватиме домінівне положення популярних китайських платіжних систем.
Cyfrovyj juań pidryvatyme dominivne položennja populjarnyh kytajśkyh platižnyh system.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цифровий юань на фестивалі онлайн-покупок. Найбільші державні банки Китаю запропонують цифровий юань на фестивалі онлайн-покупок. Він відбудеться 5 травня. Банки переконують продавців і покупців завантажити цифрові гаманці та здійснювати покупки за допомогою цифрового юаня (e-CNY). До числа цих банків входить Промисловий та комерційний банк Китаю, Сільськогосподарський банк Китаю, Банк Китаю, HSBC і China Construction Bank. Люди зрозуміють, що електронні платежі в цифровому юані настільки зручні, що більше не буде необхідності використовувати Alipaу або WeChat Paу. . Співробітник одного з банків. . Таким чином, цифрова валюта центробанку є конкуренткою для Alipaу Ant Group і WeChat Paу oт Tencent — платіжні системи, які використовують мільйони громадян в Китаї. Участь цифрового юаня на фестивалі онлайн-покупок буде підривати домінівне положення цих платіжних систем. Читатйте також: 👏🏻 Tether побив рекорди: ринкова капіталізація досягла $50 млрд. Положення цифрового юаня. Однак, Народний банк Китаю (НБК) заявляє, що e-CNY не конкуруватиме з AliPay або WeChat Pay і буде служити тільки в якості резервної копії. Пекін має намір отримати контроль над даними, які накопичили провідні платіжні системи Китаю. Чим більше даних — тим більше багатства. Той, хто володіє даними, процвітає. . Інший банківський службовець, якому доручено просувати e-CNY.. . Онлайн-фестиваль покупок — не перший випадок використання цифрового юаня. Раніше редакція Na chasi / Crypto повідомляла, що Китай має намір дозволити іноземним спортсменам і гостям країни використовувати цифровий юань (e-CNY) під час зимових Олімпійських ігор в Пекіні у 2022 році. Вперше в Китаї придбали квиток на літак за допомогою цифрової валюти центрального банку (CBDC). Шанхайська авіакомпанія Sping Airlines першою ввела таку функцію.
Реклама 👇 Замовити

Цифровий юань на фестивалі онлайн-покупок

Найбільші державні банки Китаю запропонують цифровий юань на фестивалі онлайн-покупок. Він відбудеться 5 травня.

Банки переконують продавців і покупців завантажити цифрові гаманці та здійснювати покупки за допомогою цифрового юаня (e-CNY💳 Цифровий юань використають на фестивалі онлайн-покупок в Китаї 1💰 3 причини, чому криптовалюти — на часі).

До числа цих банків входить Промисловий та комерційний банк Китаю, Сільськогосподарський банк Китаю, Банк Китаю, HSBC і China Construction Bank.

Люди зрозуміють, що електронні платежі в цифровому юані настільки зручні, що більше не буде необхідності використовувати Alipaу або WeChat Paу.

Співробітник одного з банків

Таким чином, цифрова валюта центробанку є конкуренткою для Alipaу Ant Group і WeChat Paу oт Tencent — платіжні системи, які використовують мільйони громадян в Китаї. Участь цифрового юаня на фестивалі онлайн-покупок буде підривати домінівне положення цих платіжних систем.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 👏🏻 Tether побив рекорди: ринкова капіталізація досягла $50 млрд

Положення цифрового юаня

Однак, Народний банк Китаю (НБК) заявляє, що e-CNY не конкуруватиме з AliPay або WeChat Pay і буде служити тільки в якості «резервної копії».

Пекін має намір отримати контроль над даними, які накопичили провідні платіжні системи Китаю.

Чим більше даних — тим більше багатства. Той, хто володіє даними, процвітає.

Інший банківський службовець, якому доручено просувати e-CNY.

Онлайн-фестиваль покупок — не перший випадок використання цифрового юаня.
Раніше редакція Na chasi / Crypto повідомляла, що Китай має намір дозволити іноземним спортсменам і гостям країни використовувати💳 Цифровий юань використають на фестивалі онлайн-покупок в Китаї 2👏🏻 Китай використає цифровий юань в зимових Олімпійських іграх у 2022 році цифровий юань (e-CNY) під час зимових Олімпійських ігор в Пекіні у 2022 році.

Вперше в Китаї придбали💳 Цифровий юань використають на фестивалі онлайн-покупок в Китаї 3👏 Вперше в Китаї використали цифровий юань для оплати квитка на літак квиток на літак за допомогою цифрової валюти центрального банку (CBDC). Шанхайська авіакомпанія Sping Airlines першою ввела таку функцію.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: