fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👏🏻 Tether побив рекорди: ринкова капіталізація досягла $50 млрд

👏🏻 Tether pobyv rekordy: rynkova kapitalizacija dosjagla $50 mlrd
Технічний директор Tether Паоло Ардоїно зазначає, що їхня наступна мета — ринкова капіталізація в $100 млрд на 2022 рік.
Tehničnyj dyrektor Tether Paolo Ardoїno zaznačaje, ščo їhnja nastupna meta — rynkova kapitalizacija v $100 mlrd na 2022 rik.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ринкова капіталізація Tether (USDT). https://twitter.com/Tether_to/status/1386604949275021314 Ринкова капіталізація найбільшого у світі стейблкоїна Tether (USDT) перевищила $50 млрд. Пропозиція Tether і його ринкова капіталізація виросли більш ніж в 10 разів за останній рік. Таким чином, зростання стейблкоїна становить 25% на місяць. Успіх Tether — це зразок цифрової валюти Центрального банку (CBDC) і банківської системи майбутнього. . Паоло Ардоїно. технічний директор Tether. Він додав, що Tether грає ключову роль в екосистемі цифрових токенів в безлічі протоколів і застосунків. Паоло Ардоїно зазначає, що їхня наступна мета — ринкова капіталізація в $100 млрд на 2022 рік. Ба більше, Tether є однією з найпопулярніших валют для торгових пар біткоїна (BTC) і Ethereum (ETH). Читатйте також: 🇹🇷 Мінфін Туреччини зніме заборону та регулюватиме криптовалюту в країні. Успіх Tether. За даними Block Research, Tether залишається найбільшим стейблкоїном на ринку з часткою ринку близько 66%. Далі йдуть стейблкоїни USDC і BUSD з часткою близько 17% і 9% відповідно. USDT є чудовим засобом обміну в багатьох випадках використання. Він пропонує нижчу комісію за транзакцію, ніж банківський переказ фіатною валютою. Крім торгівлі, інші основні варіанти використання USDT включають платежі, грошові перекази та використання в децентралізованому фінансуванні (DeFi).
Реклама 👇 Замовити

Ринкова капіталізація Tether (USDT)

Ринкова капіталізація найбільшого у світі стейблкоїна👏🏻 Tether побив рекорди: ринкова капіталізація досягла $50 млрд 1🤩 Альткоїни як різновид криптовалют Tether (USDT) перевищила $50 млрд. Пропозиція Tether і його ринкова капіталізація виросли більш ніж в 10 разів за останній рік. Таким чином, зростання стейблкоїна становить 25% на місяць.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Успіх Tether — це зразок цифрової валюти Центрального банку (CBDC) і банківської системи майбутнього.

Паоло Ардоїно, технічний директор Tether

Він додав, що Tether грає ключову роль в екосистемі цифрових токенів в безлічі протоколів і застосунків. Паоло Ардоїно зазначає, що їхня наступна мета — ринкова капіталізація в $100 млрд на 2022 рік.

Ба більше, Tether є однією з найпопулярніших валют для торгових пар біткоїна (BTC) і Ethereum (ETH).

Читайте також: 🇹🇷 Мінфін Туреччини зніме заборону та регулюватиме криптовалюту в країні

Успіх Tether

За даними Block Research, Tether залишається найбільшим стейблкоїном на ринку з часткою ринку близько 66%. Далі йдуть стейблкоїни USDC і BUSD з часткою близько 17% і 9% відповідно.

USDT є чудовим засобом обміну в багатьох випадках використання. Він пропонує нижчу комісію за транзакцію, ніж банківський переказ фіатною валютою. Крім торгівлі, інші основні варіанти використання USDT включають платежі, грошові перекази та використання в децентралізованому фінансуванні (DeFi).

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: Twitter

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: