fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 Через COVID-19 у німецькій мові з’явилось більш ніж 1200 нових слів

🤓 Čerez COVID-19 u nimećkij movi z’javyloś biľš niž 1200 novyh sliv
Під час значних подій у історії постійно з'являються нові слова.
Pid čas značnyh podij u istoriї postijno z'javljajuťsja novi slova.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові слова через COVID-19. Через пандемію COVID-19 у німецькій мові зявилося понад 1 200 нових слів. Більшість з неологізмів зявились у часи карантинних обмежень, коли люди проводили майже весь свій час вдома. Про це повідомляє New York Post. За словами лінгвіста Анатоля Стефановича, це найбільше одночасне виникнення нових слів з часів  Другої світової війни. Як пояснюють експерти, люди завжди шукають назви для нових явищ, аби позбутись страху невідомості. Зокрема серед нових слів німецької можна побачити: Coronadiktatur — диктатура COVID-19; Balkonsänger — той, хто співає з балкона; Abstandsbier — пити пиво на відстані; Anderthalbmetergesellschaft — суспільство, яке має дотримуватися дистанції у 1,5 метра; Maskentrottel — людина в масці, що закриває обличчя, але залишає відкритим ніс; Hamsterkauf — панічне накопичення їжі; Coronamüde — виснаження від COVID-19; Impfneid — заздрість вакцинованим. Раніше Merriam-Webster обрав словом року слово Пандемія. початку 2020 року кількість пошукових запитів пандемія поступово збільшувалась. Читатйте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори. Слово року в часи карантину. Перша хвиля популярності цього слова припала на 3 лютого — в цей день в США виписали першого хворого на COVID-19. Це слово шукали на 1 621%  більше, аніж минулого року. А вже у березні загальна кількість пошуків цього слова збільшилась до 4 000%. 11 березня Всесвітня організація охорони здоровя надала офіційний статус пандемії COVID-19 — в цей же день пошукові запити слова збільшились до 115 806% у порівнянні з 2019 роком. За словами дослідників та укладачів найпопулярніших слів року, пандемія — досі одне з найактуальніших слів. Також вони зазначили, що цілком імовірно, що люди шукали це слово не аби дізнатись його значення, а аби ознайомитись саме з правилами пандемії, як її статус може впливати на життя.
Реклама 👇 Замовити

Нові слова через COVID-19

Через пандемію COVID-19 у німецькій мові з’явилося понад 1 200 нових слів. Більшість з неологізмів з’явились у часи карантинних обмежень, коли люди проводили майже весь свій час вдома. Про це повідомляє New York Post.

За словами лінгвіста Анатоля Стефановича, це найбільше одночасне виникнення нових слів з часів  Другої світової війни. Як пояснюють експерти, люди завжди шукають назви для нових явищ, аби позбутись страху невідомості.

Зокрема серед нових слів німецької можна побачити:

  • Coronadiktatur — диктатура COVID-19;
  • Balkonsänger — той, хто співає з балкона;
  • Abstandsbier — пити пиво на відстані;
  • Anderthalbmetergesellschaft — суспільство, яке має дотримуватися дистанції у 1,5 метра;
  • Maskentrottel — людина в масці, що закриває обличчя, але залишає відкритим ніс;
  • Hamsterkauf — панічне накопичення їжі;
  • Coronamüde — виснаження від COVID-19;
  • Impfneid — заздрість вакцинованим.

Раніше Merriam-Webster обрав🤓 Через COVID-19 у німецькій мові з’явилось більш ніж 1200 нових слів 1😷 Merriam-Webster назвав слово року — ви його точно шукали словом року слово «Пандемія». початку 2020 року кількість пошукових запитів «пандемія» поступово збільшувалась.

Читайте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори

«Слово року» в часи карантину

Перша хвиля популярності цього слова припала на 3 лютого — в цей день в США виписали першого хворого на COVID-19. Це слово шукали на 1 621%  більше, аніж минулого року. А вже у березні загальна кількість пошуків цього слова збільшилась до 4 000%.

11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я надала офіційний статус пандемії COVID-19 — в цей же день пошукові запити слова збільшились до 115 806% у порівнянні з 2019 роком.

За словами дослідників та укладачів найпопулярніших слів року, «пандемія» — досі одне з найактуальніших слів. Також вони зазначили, що цілком імовірно, що люди шукали це слово не аби дізнатись його значення, а аби ознайомитись саме з правилами пандемії, як її статус може впливати на життя.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: