fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💪🏻 У Франції 15 людей жили в печері 40 днів заради експерименту. Без телефонів та годинників

💪🏻 U Franciї 15 ljudej žyly v pečeri 40 dniv zarady eksperymentu. Bez telefoniv ta godynnykiv
Щоправда, учасники експерименту думали, що вони провели значно менше часу у печері.
Ščopravda, učasnyky eksperymentu dumaly, ščo vony provely značno menše času u pečeri.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Життя у печері. 15 волонтерів провели 40 днів у печері Ломбривс на південному заході Франції. У добровольців не було, телефонів, годинників. Увесь час вони провели у печері та не мали сонячного світла. Науковці хотіли перевірити здатності адаптуватись до ізоляції під землею та чи можна провести ціле життя у печері. Також намагались дослідити те, як люди реагують на втрату відчуття часу. Загалом у експерименті взяло участь сім жінок та вісім чоловіків віком від 27 до 50 років. https://www.youtube.com/watch?v=1j2GRhfEUgs&feature=emb_logo Наше майбутнє як людей на цій планеті буде еволюціонувати. Ми повинні навчитися краще розуміти, як наш мозок здатний знаходити нові рішення у будь-якій ситуації. Крістіан Клот. французько-швейцарський дослідник . Читатйте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори. Волонтери мали жити у печерах без звичних речей та виконувати завдання за розкладом. Оскільки годинників не було їм треба було довіряти лише своєму біологічному годиннику. Вони спали у наметах, виробляли власну електроенергію за допомогою педального велосипеда, набирали воду з криниці на глибині 45 метрів під землею. Вже через 40 днів, 24 квітня, дослідження завершилось. За словами учасників експерименту вони були здивовані, що проєкт завершився, оскільки на їхню думку пройшло лише 30 днів. Також коли добровольці виходили з печери їм довелось вдягнути сонцезахисні окуляри, аби очі звикли до сонячного світла.
Реклама 👇 Замовити

Життя у печері

15 волонтерів провели 40 днів у печері Ломбривс на південному заході Франції. У добровольців не було, телефонів, годинників. Увесь час вони провели у печері та не мали сонячного світла. Науковці хотіли перевірити здатності адаптуватись до ізоляції під землею та чи можна провести ціле життя у печері.

Також намагались дослідити те, як люди реагують на втрату відчуття часу. Загалом у експерименті взяло участь сім жінок та вісім чоловіків віком від 27 до 50 років.

Наше майбутнє як людей на цій планеті буде еволюціонувати. Ми повинні навчитися краще розуміти, як наш мозок здатний знаходити нові рішення у будь-якій ситуації

Крістіан Клот, французько-швейцарський дослідник
Читайте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори

Волонтери мали жити у печерах без звичних речей та виконувати завдання за розкладом. Оскільки годинників не було їм треба було довіряти лише своєму біологічному годиннику.

Вони спали у наметах, виробляли власну електроенергію за допомогою педального велосипеда, набирали воду з криниці на глибині 45 метрів під землею.

01/ 03

Вже через 40 днів, 24 квітня, дослідження завершилось. За словами учасників експерименту вони були здивовані, що проєкт завершився, оскільки на їхню думку пройшло лише 30 днів. Також коли добровольці виходили з печери їм довелось вдягнути сонцезахисні окуляри, аби очі звикли до сонячного світла.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: bbc.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: