fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😏 Великобританія врегулює внутрішні спори в криптоіндустрії

😏 Velykobrytanija vreguljuje vnutrišni spory v kryptoindustriї
Цифрова індустрія стрімко зростає, тому цей документ створили через високу потребу в ньому.
Cyfrova industrija strimko zrostaje, tomu cej dokument stvoryly čerez vysoku potrebu v ńomu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Криптоіндустрія та її врегулювання. У четвер, 22 квітня, робоча група з питань юрисдикції Великобританії LawtechUK опублікувала документ Правила врегулювання цифрових спорів (DDRR). Метою документа є ефективне врегулювання суперечок, що виникають у сфері криптоактивів, криптовалюти, смартконтрактів і Fintech-пропозицій. Криптоіндустрія стрімко зростає, тому цей документ створили через високу потребу в ньому. Над Правилами працювали юристи, технічні експерти, фінансові служби, комерційні сторони. Міжнародний бізнес швидко впроваджує цифрову документацію і смартконтракти. Правила забезпечать процес швидкого й економічного вирішення суперечок, що виникають в криптоіндустрії. Ми сподіваємося, що вони додадуть глобальному бізнесу більшу впевненість в прийнятті та використанні нових цифрових технологій.. Сер Джеффрі Вос. голова LawtechUK. Робоча група з юрисдикції називає ці нові правила революційними за своїми можливостями та намірам. Читатйте також: 🤩 NFT на базі Mastercard компенсує викиди вуглецю. Особливість нового регуляторного документа. Особливістю Правил є те, що вони дозволяють сторонам вирішувати суперечки в криптоіндустрії за допомогою арбітра, а не судді в суді (що може бути більш тривалим і дорогим процесом). Арбітражний суд повинен вирішити конфлікт протягом 30 днів з моменту його призначення. Оскільки транзакції в блокчейні анонімні, DDRR дозволяє учасникам зберігати конфіденційність під час всього слухання. Інформація про учасників повідомляється лише комісії.
Реклама 👇 Замовити

Криптоіндустрія та її врегулювання

У четвер, 22 квітня, робоча група з питань юрисдикції Великобританії LawtechUK опублікувала документ «Правила врегулювання цифрових спорів» (DDRR). Метою документа є ефективне врегулювання суперечок, що виникають у сфері криптоактивів😏 Великобританія врегулює внутрішні спори в криптоіндустрії 1💰 3 причини, чому криптовалюти — на часі, криптовалюти, смартконтрактів і Fintech-пропозицій.

Криптоіндустрія стрімко зростає, тому цей документ створили через високу потребу в ньому. Над Правилами працювали юристи, технічні експерти, фінансові служби, комерційні сторони.

Міжнародний бізнес швидко впроваджує цифрову документацію і смартконтракти. Правила забезпечать процес швидкого й економічного вирішення суперечок, що виникають в криптоіндустрії. Ми сподіваємося, що вони додадуть глобальному бізнесу більшу впевненість в прийнятті та використанні нових цифрових технологій.

Сер Джеффрі Вос, голова LawtechUK

Робоча група з юрисдикції називає ці нові правила «революційними» за своїми можливостями та намірам.

Читайте також: 🤩 NFT на базі Mastercard компенсує викиди вуглецю

Особливість нового регуляторного документа

Особливістю Правил є те, що вони дозволяють сторонам вирішувати суперечки в криптоіндустрії за допомогою арбітра, а не судді в суді (що може бути більш тривалим і дорогим процесом).

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Арбітражний суд повинен вирішити конфлікт протягом 30 днів з моменту його призначення. Оскільки транзакції в блокчейні анонімні, DDRR дозволяє учасникам зберігати конфіденційність під час всього слухання. Інформація про учасників повідомляється лише комісії.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: DDRR

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: