fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 Наскільки ви інфлюенсер: створили алгоритм, що визначає ваш вплив у соцмережах

😎 Naskiľky vy infljuenser: stvoryly algorytm, ščo vyznačaje vaš vplyv u socmerežah
Спеціальна система аналізує ваші сторінки та оцінює успіх у соцмережах.  
Speciaľna systema analizuje vaši storinky ta ocinjuje uspih u socmerežah.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наскільки ви інфлюенсер?. Myscore — це платформа, де можна дізнатись наскільки ви впливові у своїх соціальних мережах. Сервіс аналізує 32 показники з моменту створення сторінки. На рейтинг впливає кількість публікацій, активність друзів, співвідношення підписників і активних відвідувачів сторінки та інші якісні і кількісні метрики залученості. Завдяки цьому результат розраховується індивідуально відповідно до можливостей. В результаті користувач отримує свій рейтинг — від 1 до 100. Отримана оцінка допомагає визначити, наскільки ви впливові у соцмережах. Варто зазначити, що не обовязково мати багато підписників, аби отримати високий рейтинг. Для популярності у соцмережах цілком достатньо проявляти активність і робити цікавий контент, який подобається підписникам. Читатйте також: 📺 Що робити, якщо взагалі немає новин: Повільне телебачення з Норвегії та його глобальний феномен. Як дізнатися свій рейтинг?. Зараз користувачі можуть оцінити свій рівень впливу в Facebook та Instagram. Для цього необхідно перейти за посиланням і увійти в обліковий запис. Протягом декількох секунд алгоритм прорахує всі показники та покаже результат. Також на платформі можна переглянути рівень своєї активності в соціальній мережі за останні 30 днів. Крім власної статистики користувач може побачити рейтинг друзів і своє місце серед них.
Реклама 👇 Замовити

Наскільки ви інфлюенсер?

Myscore — це платформа, де можна дізнатись наскільки ви впливові у своїх соціальних мережах. Сервіс аналізує 32 показники з моменту створення сторінки. На рейтинг впливає кількість публікацій, активність друзів, співвідношення підписників і активних відвідувачів сторінки та інші якісні і кількісні метрики залученості.

Завдяки цьому результат розраховується індивідуально відповідно до можливостей. В результаті користувач отримує свій рейтинг — від 1 до 100.

😎 Наскільки ви інфлюенсер: створили алгоритм, що визначає ваш вплив у соцмережах 1

Отримана оцінка допомагає визначити, наскільки ви впливові у соцмережах. Варто зазначити, що не обов’язково мати багато підписників, аби отримати високий рейтинг. Для популярності у соцмережах цілком достатньо проявляти активність і робити цікавий контент, який подобається підписникам.

Читайте також: 📺 Що робити, якщо взагалі немає новин: Повільне телебачення з Норвегії та його глобальний феномен

Як дізнатися свій рейтинг?

Зараз користувачі можуть оцінити свій рівень впливу в Facebook та Instagram. Для цього необхідно перейти за посиланням і увійти в обліковий запис. Протягом декількох секунд алгоритм прорахує всі показники та покаже результат. Також на платформі можна переглянути рівень своєї активності в соціальній мережі за останні 30 днів. Крім власної статистики користувач може побачити рейтинг друзів і своє місце серед них.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: