fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👾 У Токіо відбудуться перші кіберспортивні Олімпійські ігри

👾 U Tokio vidbuduťsja perši kibersportyvni Olimpijśki igry
Вперше в історії відбудеться захід такого масштабу.
Vperše v istoriї vidbudeťsja zahid takogo masštabu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кіберспортивні Олімпійські ігри. Нещодавно Міжнародний олімпійський комітет повідомив, що планує провести перші в історії Олімпійські ігри з кіберспорту. У програмі змагань будуть ігри, які симулюють фізичні види спорту — бейсбол, велоспорт, веслування, вітрильний спорт та автоспорт. Кіберспортивні Олімпійські ігри пройдуть з 13 травня по 23 червня 2021 року. Учасники змагатимуться у: eBaseball Powerful Pro Baseball 2020 Zwift Virtual Regatta Gran Turismo World Rowing Віртуальна олімпійська серія — це новий, унікальний олімпійський цифровий досвід, який має на меті збільшити безпосереднє залучення нових аудиторій у галузі віртуальних видів спорту. Його концепція відповідає Олімпійській програмі 2020+5 та Цифровій стратегії МОК. Це заохочує займатися спортом та пропагує олімпійські цінності. Девід Лапартіент. президент Міжнародної асоціації велосипедистів. За словами Президента МОК Томаса Баха, віртуальна серія ігор допоможе популяризувати олімпійський рух і цінності серед молоді. Глядачі зможуть стежити за змаганнями онлайн. Згодом обіцяють повідомити, які призи можна буде отримати на заході. Також у  організації зазначили, що співпрацюватимуть з пятьма міжнародними спортивними федераціями та видавцями ігор для створення кіберспортивних Олімпійських ігор. Читатйте також: 👾 Кожен 10 геймер в Україні бере участь у професійних кіберспортивних турнірах: дослідження. Що ще цікавого. Раніше Міжнародний олімпійський комітет запропонував змінити девіз Олімпійських Ігор, якому вже понад 126 років. Наразі девізом ігор є слова Citius, Altius, Fortius — Швидше, вище, сильніше. У організації пропонують додати слово Communis, що означає разом. Президент МОК пояснив це рішення тим, що через пандемію COVID-19 світ зіштовхнувся з великою кризою й усьому людству треба згуртуватись, аби подолати проблеми. Я зробив відповідну пропозицію, щоб висловити цю потребу в солідарності. Ми повинні стати швидшими, вищими та сильнішими, але для цього нам потрібно бути разом, нам потрібно бути солідарними. Томас Бах. Президент МОК.
Реклама 👇 Замовити

Кіберспортивні Олімпійські ігри

Нещодавно Міжнародний олімпійський комітет повідомив, що планує провести перші в історії Олімпійські ігри з кіберспорту. У програмі змагань будуть ігри, які симулюють фізичні види спорту — бейсбол, велоспорт, веслування, вітрильний спорт та автоспорт.

Кіберспортивні Олімпійські ігри пройдуть з 13 травня по 23 червня 2021 року. Учасники змагатимуться у:

  • eBaseball Powerful Pro Baseball 2020
  • Zwift
  • Virtual Regatta
  • Gran Turismo
  • World Rowing

Віртуальна олімпійська серія — це новий, унікальний олімпійський цифровий досвід, який має на меті збільшити безпосереднє залучення нових аудиторій у галузі віртуальних видів спорту. Його концепція відповідає Олімпійській програмі 2020+5 та Цифровій стратегії МОК. Це заохочує займатися спортом та пропагує олімпійські цінності

Девід Лапартіент, президент Міжнародної асоціації велосипедистів

За словами Президента МОК Томаса Баха, віртуальна серія ігор допоможе популяризувати олімпійський рух і цінності серед молоді. Глядачі зможуть стежити за змаганнями онлайн. Згодом обіцяють повідомити, які призи можна буде отримати на заході.

Також у  організації зазначили, що співпрацюватимуть з п’ятьма міжнародними спортивними федераціями та видавцями ігор для створення кіберспортивних Олімпійських ігор.

Читайте також: 👾 Кожен 10 геймер в Україні бере участь у професійних кіберспортивних турнірах: дослідження

Що ще цікавого

Раніше Міжнародний олімпійський комітет запропонував змінити девіз Олімпійських Ігор, якому вже понад 126 років. Наразі девізом ігор є слова Citius, Altius, Fortius — «Швидше, вище, сильніше». У організації пропонують додати слово Communis, що означає «разом».

Президент МОК пояснив це рішення тим, що через пандемію COVID-19 світ зіштовхнувся з великою кризою й усьому людству треба згуртуватись, аби подолати проблеми.

Я зробив відповідну пропозицію, щоб висловити цю потребу в солідарності. Ми повинні стати швидшими, вищими та сильнішими, але для цього нам потрібно бути разом, нам потрібно бути солідарними

Томас Бах, Президент МОК

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: