fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 Азійські блокчейн-організації об’єдналися в новий консорціум ASEAN

🤩 Azijśki blokčejn-organizaciї ob'jednalysja v novyj konsorcium ASEAN
Це перше співробітництво між блокчейн-організаціями в Південно-Східній Азії та Австралії.
Ce perše spivrobitnyctvo miž blokčejn-organizacijamy v Pivdenno-Shidnij Aziї ta Avstraliї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова блокчейн-асоціація ASEAN. Азійські блокчейн-організації обєднали зусилля для розвитку галузі блокчейн і створили консорціум ASEAN Blockchain Consortium, або ABC. До них ввійшли організації з Австралії, Сінгапуру, Малайзії, Таїланду, Індонезії та Філіппін. Разом вони підписали меморандум про співпрацю в області блокчейну Азійсько-тихоокеанського регіону та освіти в цій галузі. Захід проходив онлайн. Організації-учасники: Asosiasi Blockchain Indonesia, BAS, Філіппінська асоціація технологій розподіленого реєстру, Лабуанський міжнародний діловий і фінансовий центр, Таїландська асоціація операторів цифрових активів і Blockchain Australia (BA). Читатйте також: 💰 Coinbase Pro проведе лістинг стейблкоїна USDT. Важлива подія в блокчейн-індустрії. На заході був присутній старший радник міністра з економічних питань Індонезії Еді Прио Памбуді. Також брав участь головний спеціаліст з фінансових технологій Валютного управління Сінгапуру Сопненду Моханти. Учасники меморандуму вважають, що ця ініціатива знаменує собою першу співпрацю між блокчейн-організаціями в Південно-Східній Азії та Австралії. Зростання цифрових активів і індустрії блокчейну величезне. Ми пишаємося співпрацею з нашими партнерами для подальшої підтримки зростання галузі здоровими та стійкими темпами . Чіа Хок Лай. співголова BAS. Також він зазначив, що співпраця забезпечить достатньо можливостей для інновацій. Запуск консорціуму відбувається на тлі наростального впровадження криптовалюти в цій області.
Реклама 👇 Замовити

Нова блокчейн-асоціація ASEAN

Азійські блокчейн-організації об’єднали зусилля для розвитку галузі блокчейн🤩 Азійські блокчейн-організації об'єдналися в новий консорціум ASEAN 1🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум і створили консорціум ASEAN Blockchain Consortium, або ABC. До них ввійшли організації з Австралії, Сінгапуру, Малайзії, Таїланду, Індонезії та Філіппін.

Разом вони підписали меморандум про співпрацю в області блокчейну Азійсько-тихоокеанського регіону та освіти в цій галузі.

Захід проходив онлайн. Організації-учасники: Asosiasi Blockchain Indonesia, BAS, Філіппінська асоціація технологій розподіленого реєстру, Лабуанський міжнародний діловий і фінансовий центр, Таїландська асоціація операторів цифрових активів і Blockchain Australia (BA).

Читайте також: 💰 Coinbase Pro проведе лістинг стейблкоїна USDT

Важлива подія в блокчейн-індустрії

На заході був присутній старший радник міністра з економічних питань Індонезії Еді Прио Памбуді. Також брав участь головний спеціаліст з фінансових технологій Валютного управління Сінгапуру Сопненду Моханти.

Учасники меморандуму вважають, що ця ініціатива знаменує собою першу співпрацю між блокчейн-організаціями в Південно-Східній Азії та Австралії.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Зростання цифрових активів і індустрії блокчейну величезне. Ми пишаємося співпрацею з нашими партнерами для подальшої підтримки зростання галузі здоровими та стійкими темпами

Чіа Хок Лай, співголова BAS

Також він зазначив, що співпраця забезпечить достатньо можливостей для інновацій. Запуск консорціуму відбувається на тлі наростального впровадження криптовалюти в цій області.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: