fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗺 «Мандруй Київщиною»: розробили платформу з туристичними маршрутами Київської області

🗺 «Mandruj Kyїvščynoju»: rozrobyly platformu z turystyčnymy maršrutamy Kyїvśkoї oblasti
На сайті можна знайти готові та навіть віртуальні тури визначними місцями.
Na sajti možna znajty gotovi ta naviť virtuaľni tury vyznačnymy miscjamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сайт Мандруй Київщиною. Мандруй Київщиною — це сайт, на якому зібрали 3D-тури найпопулярнішими та найцікавішими туристичними місцями Київської області. На сайті можна дізнатись про Київщину, місцеві туристичні обєкти та переглянути різноманітні новини. На онлайн-мапі відображені безліч локацій: природні об’єкти, релігійні пам’ятки, музеї, театри, історичні місця, рекреаційні об’єкти, готелі, заклади громадського харчування. https://www.youtube.com/watch?v=ld8khB8Tb40 Кожен користувач може додавати свої маршрути на сайті. Кожна локація має детальний опис зі всією необхідною інформацією: адреса, контактні дані представників, години роботи, посилання на офіційний сайт, соціальні мережі та реальні відгуки інших користувачів. Ми створюємо умови, щоб про Київську область дізнались якомога більше туристів. Забезпечуємо сервіси. Створюємо та промотуємо нові туристичні дестинації. Експериментуємо зі способами комунікації та взаємодії з туристами. Відкриваємо разом незвідану Київщину. Тетяна Щербак. заступниця голови Київської ОДА. Читатйте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори. На Мандруй Київщиною можна вже можна знайти 29 віртуальних турів — від ландшафтного парку Буки до Покровського собору. Також є 10 готових туристичних маршрутів: Біла церква, Вишгород, Чорнобиль, Київ-Свят, Фастів, Переяслав, Березань-Яготин, Бровари-Бориспіль, Богуслав та Обухів.
Реклама 👇 Замовити

Сайт «Мандруй Київщиною»

«Мандруй Київщиною» — це сайт, на якому зібрали 3D-тури найпопулярнішими та найцікавішими туристичними місцями Київської області. На сайті можна дізнатись про Київщину, місцеві туристичні об’єкти та переглянути різноманітні новини.

На онлайн-мапі відображені безліч локацій: природні об’єкти, релігійні пам’ятки, музеї, театри, історичні місця, рекреаційні об’єкти, готелі, заклади громадського харчування.

Кожен користувач може додавати свої маршрути на сайті. Кожна локація має детальний опис зі всією необхідною інформацією: адреса, контактні дані представників, години роботи, посилання на офіційний сайт, соціальні мережі та реальні відгуки інших користувачів.

Ми створюємо умови, щоб про Київську область дізнались якомога більше туристів. Забезпечуємо сервіси. Створюємо та промотуємо нові туристичні дестинації. Експериментуємо зі способами комунікації та взаємодії з туристами. Відкриваємо разом незвідану Київщину

Тетяна Щербак, заступниця голови Київської ОДА
Читайте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори

На «Мандруй Київщиною» можна вже можна знайти 29 віртуальних турів — від ландшафтного парку Буки до Покровського собору.

Також є 10 готових туристичних маршрутів: Біла церква, Вишгород, Чорнобиль, Київ-Свят, Фастів, Переяслав, Березань-Яготин, Бровари-Бориспіль, Богуслав та Обухів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: