fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚇 У Дніпрі побудують три нові станції метро

🚇 U Dnipri pobudujuť try novi stanciї metro
Також плянують закупити нові вагони.
Takož pljanujuť zakupyty novi vagony.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Метро у Дніпрі. До 2024 року у Дніпрі повинно зявитись три нові станції метрополітену — Театральна, Центральна та Історичний музей, про це повідомляє Мінфін. Очікується, що метро подовжать на чотири кілометри. Вже побудували 30%. Наразі переносять інженерні мережі та продовжують будівництво ескалаторних тунелів та станційних комплексів. Після будівництва метро у Дніпрі матиме загальну протяжність у 11,8 кілометра та складатиметься з девяти станцій. Лінія метрополітену проходить від межі спального району міста до залізничного вокзалу і не доходить до центральної частини міста, що значно обмежує можливості її використання. Завершення будівництва дозволить значно зменшити кількість заторів в місті. Олександр Кава. заступник міністра фінансів. До 2024 року нормативний термін усіх вагонів метрополітену закінчиться, тому у Дніпрі планують закупити нові. За планами закуплять потяги китайської компанії CRRC, вагони яких вже використовують у метро Стамбула. Читатйте також: 🏘 Опитування: як кияни оцінюють свої райони. Спойлер: найкращий Дніпровський. Головна особливість таких потягів в тому, що вони прохідні. Вагони мають відеокамери та спеціальні інформативні табло, а максимальна швидкість потягів становить 140 кілометрів на годину. Про метрополітен. Метро у Дніпрі відкрили у 1995 році. Наразі мережа складається з шести станцій та має довжину 7,8 кілометра. Платформи на станції становлять 102-105 метри — це дозволяє приймати поїзди з пяти вагонів, однак більша частина поїздів складаються з трьох.
Реклама 👇 Замовити

Метро у Дніпрі

До 2024 року у Дніпрі повинно з’явитись три нові станції метрополітену — «Театральна», «Центральна» та «Історичний музей», про це повідомляє Мінфін. Очікується, що метро подовжать на чотири кілометри. Вже побудували 30%.

Наразі переносять інженерні мережі та продовжують будівництво ескалаторних тунелів та станційних комплексів. Після будівництва метро у Дніпрі матиме загальну протяжність у 11,8 кілометра та складатиметься з дев’яти станцій.

Лінія метрополітену проходить від межі спального району міста до залізничного вокзалу і не доходить до центральної частини міста, що значно обмежує можливості її використання. Завершення будівництва дозволить значно зменшити кількість заторів в місті

Олександр Кава, заступник міністра фінансів

Метро у Дніпрі

До 2024 року нормативний термін усіх вагонів метрополітену закінчиться, тому у Дніпрі планують закупити нові. За планами закуплять потяги китайської компанії CRRC, вагони яких вже використовують у метро Стамбула.

Читайте також: 🏘 Опитування: як кияни оцінюють свої райони. Спойлер: найкращий Дніпровський

Головна особливість таких потягів в тому, що вони прохідні. Вагони мають відеокамери та спеціальні інформативні табло, а максимальна швидкість потягів становить 140 кілометрів на годину.

Про метрополітен

Метро у Дніпрі відкрили у 1995 році. Наразі мережа складається з шести станцій та має довжину 7,8 кілометра. Платформи на станції становлять 102-105 метри — це дозволяє приймати поїзди з п’яти вагонів, однак більша частина поїздів складаються з трьох.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: