fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 Na chasi потрапило до рейтингу найкращих ЗМІ для ІТ-підприємців України

😎 Na chasi potrapylo do rejtyngu najkraščyh ZMI dlja IT-pidpryjemciv Ukraїny
На першому місці видання з більш ніж 11 мільйонами переглядів за три місяці.
Na peršomu misci vydannja z biľš niž 11 miľjonamy peregljadiv za try misjaci.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ЗМІ для ІТ-підприємців. Онлайн-платформа PRNEWS.IO склала рейтинг найпопулярніших українських ЗМІ для ІТ-підприємців. Перелік враховує загальну кількість переглядів сайтів видань з січня по березень 2021 року. Для цього використовували дані сервісу SimilarWeb і власного каталогу платформи. Na chasi потрапило до рейтингу з 222,764 переглядами. Наше видання охарактеризували як про те, що пише про тренди бізнесу в інтернеті, creative-індустрію та технології. На першому ж місці можна побачити itc.ua — за три місяці сайт відвідали 11,64 мільйона разів. Друге місце посіло ain.ua, воно набрало 3,493 мільйона переглядів. А на третьому місці онлайн-журнал про бізнес mc.today. Також більш ніж три мільйони переглядів є у техноблогу gagadget.com — 3,133 млн відвідувань за перший квартал 2021 року. Інші учасники рейтингу мають стільки переглядів: Читатйте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори. inventure.com.ua — 775,780 відвідувань; keddr.com — 659,267; vctr.media — 573,691; mmr.ua — 355,872; nachasi.com (це ми 🤪) — 222,764; marketer.ua — 176,068. sostav.ua — 145,009 візитів.
Реклама 👇 Замовити

ЗМІ для ІТ-підприємців

Онлайн-платформа PRNEWS.IO склала рейтинг найпопулярніших українських ЗМІ для ІТ-підприємців. Перелік враховує загальну кількість переглядів сайтів видань з січня по березень 2021 року. Для цього використовували дані сервісу SimilarWeb і власного каталогу платформи.

Na chasi потрапило до рейтингу з 222,764 переглядами. Наше видання охарактеризували як про те, що пише про тренди бізнесу в інтернеті, creative-індустрію та технології.

ЗМІ для ІТ-підприємців

На першому ж місці можна побачити itc.ua — за три місяці сайт відвідали 11,64 мільйона разів. Друге місце посіло ain.ua, воно набрало 3,493 мільйона переглядів. А на третьому місці онлайн-журнал про бізнес mc.today.

Також більш ніж три мільйони переглядів є у техноблогу gagadget.com — 3,133 млн відвідувань за перший квартал 2021 року.

Інші учасники рейтингу мають стільки переглядів:

Читайте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Ви єдині в кого приємний дизайн сайту 🤌

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: