fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💀 Дослідження: скільки треба вбивств, аби пройти GTA V

💀 Doslidžennja: skiľky treba vbyvstv, aby projty GTA V
Дисклеймер: у цьому дописі можна знайти сюжетні спойлери одразу до декількох ігор.
Dysklejmer: u ćomu dopysi možna znajty sjužetni spojlery odrazu do dekiľkoh igor.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вбивства у GTA V. Користувачі Reddit вирішили провести експеримент та підрахувати, скільки вбивств необхідно зробити у сюжетній лінії Grand Theft Auto V, аби повністю пройти гру. Рахували лише ті вбивства, які треба було зробити за сюжетом — тобто, без додаткових завдань, сутичок на вулицях та провокацій поліцейських. Відтак, якщо ви хочете зберегти життя якомога більше людям в GTA V та пройти гру, то все одно треба вбити 726 людей. Варто зазначити, що якщо у сюжетній місії було декілька варіантів проходження — таємний та відкритий з перестрілкою, то під час експерименту обирали перший варіант. https://www.youtube.com/watch?v=b-Oitsg3EzY У грі є декілька кінцівок в залежності від яких буде більша чи менша кількість смертей. У GTA V є три основних персонаж, за яких можна грати. Ось скільки вбивств їм доводиться робити: Майкл де Санта — 172 вбивства Тревор Філіпс — 258 вбивств Франклін Клінтон — 295 вбивств Варто зазначити, що найжорсткішим персонажем вважають Тревора — у нього навіть є окремі додаткові місії, де він може влаштувати масові перестрілки у місті. У багатьох іграх шутерах розробники додають режим проходження без вбивств людей. У грі Хідео Кодзіми Metal Gear Solid V: The Phantom Pain взагалі може змінюватись сюжет від кількості вбивств. Читатйте також: 🤠 У США за грою Red Dead Redemption викладатимуть історію в університетах. Проходження Metal Gear Solid V. У Metal Gear Solid V: The Phantom Pain треба грати за спецпризначенця Снейка. Майже кожну місію можна пройти цілком таємно чи вбивши абсолютно кожну людину. Це може навіть впливати на зовнішній вигляд героя: якщо багато вбивати, він стане схожим на демона. У нього зявляється ріг, а сам він буде вкритий кровю, яку не можна буде змити з тіла. Однак навіть якщо нікого не вбивати за власним бажанням, у грі все ж є момент, де Снейку доводиться вбивати своїх побратимів. Щоправда, цей епізод є цілком виправданим і пояснюється за сюжетом.
Реклама 👇 Замовити

Вбивства у GTA V

Користувачі Reddit вирішили провести експеримент та підрахувати, скільки вбивств необхідно зробити у сюжетній лінії Grand Theft Auto V, аби повністю пройти гру. Рахували лише ті вбивства, які треба було зробити за сюжетом — тобто, без додаткових завдань, сутичок на вулицях та провокацій поліцейських.

Відтак, якщо ви хочете зберегти життя якомога більше людям в GTA V та пройти гру, то все одно треба вбити 726 людей. Варто зазначити, що якщо у сюжетній місії було декілька варіантів проходження — таємний та відкритий з перестрілкою, то під час експерименту обирали перший варіант.

У грі є декілька кінцівок в залежності від яких буде більша чи менша кількість смертей. У GTA V є три основних персонаж, за яких можна грати. Ось скільки вбивств їм доводиться робити:

  • Майкл де Санта — 172 вбивства
  • Тревор Філіпс — 258 вбивств
  • Франклін Клінтон — 295 вбивств

Варто зазначити, що найжорсткішим персонажем вважають Тревора — у нього навіть є окремі додаткові місії, де він може влаштувати масові перестрілки у місті.

У багатьох іграх шутерах розробники додають режим проходження без вбивств людей. У грі Хідео Кодзіми Metal Gear Solid V: The Phantom Pain взагалі може змінюватись сюжет від кількості вбивств.

Читайте також: 🤠 У США за грою Red Dead Redemption викладатимуть історію в університетах

Проходження Metal Gear Solid V

У Metal Gear Solid V: The Phantom Pain треба грати за спецпризначенця Снейка. Майже кожну місію можна пройти цілком таємно чи вбивши абсолютно кожну людину. Це може навіть впливати на зовнішній вигляд героя: якщо багато вбивати, він стане схожим на демона. У нього з’являється «ріг», а сам він буде вкритий кров’ю, яку не можна буде змити з тіла.

Однак навіть якщо нікого не вбивати за власним бажанням, у грі все ж є момент, де Снейку доводиться вбивати своїх побратимів. Щоправда, цей епізод є цілком виправданим і пояснюється за сюжетом.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: