fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🏫 Для українських школярів створили урок про Чорнобиль

👨🏼‍🏫 Dlja ukraїnśkyh školjariv stvoryly urok pro Čornobyľ
Уроки створили для учнів молодшої, середньої та старшої шкіл.
Uroky stvoryly dlja učniv molodšoї, seredńoї ta staršoї škil.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Урок пам’яті Чорнобиля. 26 квітня на сайті СhornobylLessons.com вчитель будь-якої школи України, зможе знайти Урок пам’яті Чорнобиля, розроблений спеціально для кожного з першого по одинадцятий класи, та організувати його перегляд для своїх учнів. В залежності від віку, в уроках буде розкрито не лише наслідки радіаційного забруднення, а й медичні та соціальні наслідки аварії на ЧАЕС. У старших класах розглянуть й політичні передумови та вплив трагедії на становлення незалежної України. Особливу увагу буде приділено її інформаційній складовій — пропаганді, фейкам та маніпуляціям з боку влади Радянського Союзу, які напряму вплинули на кількість жертв трагедії. Читатйте також: 🤳🏻 Chornobyl App: створили AR-застосунок, присвячений Чорнобилю. Благодійну участь у проєкті взяли українські теле- та радіоведучі: Володимир Остапчук Олександр Преподобний Артем Неба Кожен раз мене бере злість від цинічності тієї влади, від того, як вона брехала людям і не турбувалася про їхнє здоровя. Головним для неї було зберегти своє обличчя на міжнародній арені. Мені було півтора роки, коли сталася аварія, і нас з сестрою-близнючкою, як зазвичай, вивозили гуляти в колясці. Батьки нічого не знали. У той час у ЗМІ нічого не просочувалося. А зараз, я більш ніж впевнений, що діти, яких - я дуже вірю - ця трагедія не торкнеться, повинні знати цю історію, щоб таке недбале ставлення до людей більше ніколи не повторилося. Володимир Остапчук. ведучий . Проєкт створюється за підтримки Українського культурного фонду, Національного музею Чорнобиль, ГО Європейський інститут Чорнобиля та сприяння Міністерства освіти та науки України та Всеукраїнської школи онлайн.
Реклама 👇 Замовити

«Урок пам’яті Чорнобиля»

26 квітня на сайті СhornobylLessons.com вчитель будь-якої школи України, зможе знайти «Урок пам’яті Чорнобиля», розроблений спеціально для кожного з першого по одинадцятий класи, та організувати його перегляд для своїх учнів.

В залежності від віку, в уроках буде розкрито не лише наслідки радіаційного забруднення, а й медичні та соціальні наслідки аварії на ЧАЕС. У старших класах розглянуть й політичні передумови та вплив трагедії на становлення незалежної України.

Особливу увагу буде приділено її інформаційній складовій — пропаганді, фейкам та маніпуляціям з боку влади Радянського Союзу, які напряму вплинули на кількість жертв трагедії.

Читайте також: 🤳🏻 Chornobyl App: створили AR-застосунок, присвячений Чорнобилю

Благодійну участь у проєкті взяли українські теле- та радіоведучі:

  • Володимир Остапчук
  • Олександр Преподобний
  • Артем Неба

Для українських школярів створили урок про Чорнобиль

Кожен раз мене бере злість від цинічності тієї влади, від того, як вона брехала людям і не турбувалася про їхнє здоров'я. Головним для неї було зберегти своє «обличчя» на міжнародній арені. Мені було півтора роки, коли сталася аварія, і нас з сестрою-близнючкою, як зазвичай, вивозили гуляти в колясці. Батьки нічого не знали. У той час у ЗМІ нічого не просочувалося. А зараз, я більш ніж впевнений, що діти, яких - я дуже вірю - ця трагедія не торкнеться, повинні знати цю історію, щоб таке недбале ставлення до людей більше ніколи не повторилося

Володимир Остапчук, ведучий

Проєкт створюється за підтримки Українського культурного фонду, Національного музею «Чорнобиль», ГО «Європейський інститут Чорнобиля» та сприяння Міністерства освіти та науки України та Всеукраїнської школи онлайн.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: