fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Браян Армстронг і перші інвестори Coinbase продали акції COIN на $5 млрд

💸 Brajan Armstrong i perši investory Coinbase prodaly akciї COIN na $5 mlrd
Браян Армстронг продав близько 1,5% його частки в компанії.
Brajan Armstrong prodav blyźko 1,5% jogo častky v kompaniї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Акції Coinbase. CEO Coinbase Браян Армстронг і головні інвестори продали акції COIN загалом на суму майже $5 млрд. Інформація знаходиться у відкритому доступі на сайті Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Браян Армстронг продав майже 750 тис. акцій за три сесії, коли ціна COIN становила від $381 до $410 (на момент написання новини курс акцій становить $344). Дохід від продажу його акцій склав понад $290 млн. Це становить близько 1,5% його частки в компанії. Читатйте також: 🤪 Майнери в Китаї добувають криптовалюту завдяки SSD-накопичувачу. Великі інвестори. Директор Coinbase Фред Вілсон продав 4,7 млн ​​акцій на загальну суму $1,8 млрд. Його колега засновник корпорації Netscape Communication Марк Андрєєссен продав 1,18 млн акцій спільно з Andreessen Horowitz і двома повязаними з ним організаціями. Згідно з їхніми словами, продаж цих акцій населенню — це спосіб підвищити ліквідність. Хто придбав акції Coinbase. Біржовий фонд Кеті Вуд купив акції біржі Coinbase на суму $246 млн. Загалом майже 750 тис. акцій COIN купили три флагманські фонди ARK Innovation ETF, ARK Fintech Innovation ETF й ARK Next Generation Internet ETF. Інвестори в цілому оптимістично дивляться на потенційні результати Coinbase. Ринок криптовалюти тільки починає привертати увагу широкої публіки. Нагадуємо, редакція Na chasi / Crypto раніше повідомляла, що перший день лістингу Coinbase на Nasdaq завершився ринковою капіталізацією в $85,7 млрд. Водночас попри те, що ціна на момент закриття торгів виявилася на 13,4% нижчою за стартову, лістинг Coinbase виявився найбільшим прямим лістингом за всю історію фондових ринків.
Реклама 👇 Замовити

Акції Coinbase

CEO Coinbase Браян Армстронг і головні інвестори продали акції COIN загалом на суму майже $5 млрд. Інформація знаходиться у відкритому доступі на сайті Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Браян Армстронг продав майже 750 тис. акцій за три сесії, коли ціна COIN становила від $381 до $410 (на момент написання новини курс акцій становить $344). Дохід від продажу його акцій склав понад $290 млн. Це становить близько 1,5% його частки в компанії.

Читайте також: 🤪 Майнери в Китаї добувають криптовалюту завдяки SSD-накопичувачу

Великі інвестори

Директор Coinbase Фред Вілсон продав 4,7 млн ​​акцій на загальну суму $1,8 млрд. Його колега засновник корпорації Netscape Communication Марк Андрєєссен продав 1,18 млн акцій спільно з Andreessen Horowitz і двома пов’язаними з ним організаціями. Згідно з їхніми словами, продаж цих акцій населенню — це спосіб підвищити ліквідність.

Хто придбав акції Coinbase

Біржовий фонд Кеті Вуд купив акції біржі💸 Браян Армстронг і перші інвестори Coinbase продали акції COIN на $5 млрд 1📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд Coinbase на суму $246 млн. Загалом майже 750 тис. акцій COIN купили три флагманські фонди ARK Innovation ETF, ARK Fintech Innovation ETF й ARK Next Generation Internet ETF.

Інвестори в цілому оптимістично дивляться на потенційні результати Coinbase. Ринок криптовалюти тільки починає привертати увагу широкої публіки.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Нагадуємо, редакція Na chasi / Crypto раніше повідомляла💸 Браян Армстронг і перші інвестори Coinbase продали акції COIN на $5 млрд 2💰 Підсумки прямого лістинга Coinbase на Nasdaq: що сталося у перший день, що перший день лістингу Coinbase на Nasdaq завершився ринковою капіталізацією в $85,7 млрд.

Водночас попри те, що ціна на момент закриття торгів виявилася на 13,4% нижчою за стартову, лістинг Coinbase виявився найбільшим прямим лістингом за всю історію фондових ринків.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: