fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😉Влада Англії зацікавилася CBDC та створила робочу групу для її вивчення

😉Vlada Angliї zacikavylasja CBDC ta stvoryla roboču grupu dlja її vyvčennja
CBDC буде співіснувати разом з готівкою і банківськими вкладами, а не заміняти їх.
CBDC bude spivisnuvaty razom z gotivkoju i bankivśkymy vkladamy, a ne zaminjaty їh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Створення робочої групи для вивчення CBDC. Банк Англії та Казначейство Її Величності в понеділок, 19 квітня, оголосили про спільне створення робочої групи для вивчення цифрової валюти центрального банку CBDC. Про це повідомляє Банк Англії. Метою створення робочої групи є координація досліджень потенційної CBDC Великобританії. Наміри Великобританії щодо CBDC. Банк Англії заявляє, що CBDC стане новою формою цифрових грошей. Її будуть використовувати в економіці домашнього господарства та підприємствах. Валюта буде співіснувати разом з готівкою і банківськими вкладами, а не заміняти їх. Читатйте також: 💸 Браян Армстронг і перші інвестори Coinbase продали акції COIN на $5 млрд. Заявляють, що Її Величність і Банк Англії ще не прийняли рішення про те, чи вводити CBDC в Великобританії. Вони планують широко взаємодіяти із зацікавленими сторонами для обговорення переваг, ризиків і практичних аспектів. Робоча група прагне застосувати стратегічний підхід між владою Великобританії при вивченні CBDC. Також вони прагнуть залишатися в авангарді глобальних інновацій. Хто буде керувати робочою групою. Як повідомляють, головами робочої групи будуть заступник з фінансової стабільності Банку Англії Джон Канліфф і генеральний директор фінансових послуг Казначейства Її Величності Кетрін Бреддік. Також Банк Англії підкреслює, що в разі потреби в робочу групу будуть залучені інші органи влади Великобританії.
Реклама 👇 Замовити

Створення робочої групи для вивчення CBDC

Банк Англії та Казначейство Її Величності в понеділок, 19 квітня, оголосили про спільне створення робочої групи для вивчення цифрової валюти центрального банку CBDC. Про це повідомляє Банк Англії.

Метою створення робочої групи є координація досліджень потенційної CBDC Великобританії.

Наміри Великобританії щодо CBDC

Банк😉Влада Англії зацікавилася CBDC та створила робочу групу для її вивчення 1🏦 Що таке криптобанк? У чому різниця? Англії заявляє, що CBDC стане новою формою цифрових грошей. Її будуть використовувати в економіці домашнього господарства та підприємствах. Валюта буде співіснувати разом з готівкою і банківськими вкладами, а не заміняти їх.

Читайте також: 💸 Браян Армстронг і перші інвестори Coinbase продали акції COIN на $5 млрд

Заявляють, що Її Величність і Банк Англії ще не прийняли рішення про те, чи вводити CBDC в Великобританії. Вони планують широко взаємодіяти із зацікавленими сторонами для обговорення переваг, ризиків і практичних аспектів.

Робоча група прагне застосувати стратегічний підхід між владою Великобританії при вивченні CBDC. Також вони прагнуть залишатися в «авангарді глобальних інновацій».

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Хто буде керувати робочою групою

Як повідомляють, головами робочої групи будуть заступник з фінансової стабільності Банку Англії Джон Канліфф і генеральний директор фінансових послуг Казначейства Її Величності Кетрін Бреддік. Також Банк Англії підкреслює, що в разі потреби в робочу групу будуть залучені інші органи влади Великобританії.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: Bank of England

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: