fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👾 MEGOGO запустив два власні інтерактивні кіберспортивні канали — CS:GO, Dota 2

👾 MEGOGO zapustyv dva vlasni interaktyvni kibersportyvni kanaly — CS:GO, Dota 2
На каналах будуть цілодобові трансляції турнірів, записи матчів, ексклюзивні студії та рубрики.  
Na kanalah buduť cilodobovi transljaciї turniriv, zapysy matčiv, ekskljuzyvni studiї ta rubryky.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кіберспортивні канали MEGOGO. Відсьогодні, 16 квітня, на медіасервісі MEGOGO з’явились власні інтерактивні канали Кіберспорт 1 та Кіберспорт 2. Перший канал буде повністю сфокусований на дисципліні Counter-Strike: Global Offensive, а Кіберспорт 2 — на Dota 2. Окрім показу турнірів, на інтерактивних каналах будуть такі програми: Power Ranking із коментатором Віталієм V1lat Волочаєм; Mainnews про найновіше у світі кіберспорту; Main facts із пізнавальними фактами; Хроносфера про ключові події для кіберспорту у минулому та інше. Як зазначив директор зі стратегічного розвитку MEGOGO Іван Шестаков, запуск каналів планували протягом деякого часу. Кіберспорт в Україні та світі розвивається надшвидкими темпами. Ми, у свою чергу, не припиняємо створювати нові формати для перегляду. Запропоновану нами можливість переглядати кіберспорт просто і зручно на Smart TV, ще й у покращеній якості, глядачі оцінили досить позитивно. Оскільки ми намагаємось бути максимально ближче до масової аудиторії, вирішили, що запуск окремих інтерактивних каналів просто неминучий. Тому редакційна команда MEGOGO підготувала найцікавіший контент, який ще більше занурюватиме аудиторію у світ кіберспорту. Іван Шестаков. директор зі стратегічного розвитку MEGOGO. Читатйте також: 👑 Обрали найпопулярніші кіберспортивні клуби 2020 року — українці на 2 місці. Інтерактивні канали [М] CS:GO та [М] Dota 2, що досить тривалий час пропонували прямі трансляцій турнірів й працювали лише під час події, будуть доступні для перегляду ще певний час. Наразі канали Кіберспорт 1 та Кіберспорт 2 входять до складу передплат ТБ і Кіно: Максимальна та Спорт.
Реклама 👇 Замовити

Кіберспортивні канали MEGOGO

Відсьогодні, 16 квітня, на медіасервісі MEGOGO з’явились власні інтерактивні канали «Кіберспорт 1» та «Кіберспорт 2». Перший канал буде повністю сфокусований на дисципліні Counter-Strike: Global Offensive, а «Кіберспорт 2» — на Dota 2.

Окрім показу турнірів, на інтерактивних каналах будуть такі програми:

  • Power Ranking із коментатором Віталієм V1lat Волочаєм;
  • Mainnews про найновіше у світі кіберспорту;
  • Main facts із пізнавальними фактами;
  • «Хроносфера» про ключові події для кіберспорту у минулому та інше.

Кіберспортивні канали MEGOGO

Як зазначив директор зі стратегічного розвитку MEGOGO Іван Шестаков, запуск каналів планували протягом деякого часу.

Кіберспорт в Україні та світі розвивається надшвидкими темпами. Ми, у свою чергу, не припиняємо створювати нові формати для перегляду. Запропоновану нами можливість переглядати кіберспорт просто і зручно на Smart TV, ще й у покращеній якості, глядачі оцінили досить позитивно. Оскільки ми намагаємось бути максимально ближче до масової аудиторії, вирішили, що запуск окремих інтерактивних каналів просто неминучий. Тому редакційна команда MEGOGO підготувала найцікавіший контент, який ще більше занурюватиме аудиторію у світ кіберспорту

Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO
Читайте також: 👑 Обрали найпопулярніші кіберспортивні клуби 2020 року — українці на 2 місці

Інтерактивні канали [М] CS:GO та [М] Dota 2, що досить тривалий час пропонували прямі трансляцій турнірів й працювали лише під час події, будуть доступні для перегляду ще певний час.

Наразі канали «Кіберспорт 1» та «Кіберспорт 2» входять до складу передплат «ТБ і Кіно: Максимальна» та «Спорт».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: