fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Дослідження: люди більше довіряють штучному інтелекту, аніж іншим людям

🤖 Doslidžennja: ljudy biľše dovirjajuť štučnomu intelektu, aniž inšym ljudjam
Однак часом це може бути неправильним рішенням.
Odnak časom ce može buty nepravyľnym rišennjam.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Довіра людей до алгоритмів. Науковці з Університету Джорджії вияснили, що люди часто більше довіряють порадам штучного інтелекту, аніж думкам інших людей. Дослідники зібрали 1,5 тисячі добровольців, яких попросили підрахувати кількість людей на фотографії. Також їм дали припущення інших людей та алгоритму щодо того, скільки людей на світлині. З кожним разом, як тільки кількість людей на фото ставала більшою, все більше й більше добровольців довірялись припущенню штучного інтелекту. Волонтери не довіряли іншим людям й навіть самостійно не проводили підрахунки. Більшість людей пояснювали свій вибір тим, що штучний інтелект, на їхню думку, мав більші шанси правильно впросись із завданням. Їх турбував людський фактор — деякі могли помилитись у підрахунку чи умисно вказати випадкове число. Читатйте також: 🎨 Дослідження: чи зможе людина відрізнити картину намальовану художником чи штучним інтелектом. Однак алгоритми не підходять для такого завдання. За словами вчених штучний інтелект ледве-ледве справляється, аби визначити людей на фото. Наразі ще є деякі проблеми, аби алгоритми ідентифіковували обєкти на зображенні. Науковці впевнені, що у людей може бути дещо видозмінене сприйняття можливостей штучного інтелекту. Деякі можуть думати, що якщо це новітня технологія, то вона точно має давати правильні результати. Втім, нейромережа ще не вміє виконувати усі завдання бездоганно.
Реклама 👇 Замовити

Довіра людей до алгоритмів

Науковці з Університету Джорджії вияснили, що люди часто більше довіряють порадам штучного інтелекту, аніж думкам інших людей.

Дослідники зібрали 1,5 тисячі добровольців, яких попросили підрахувати кількість людей на фотографії. Також їм дали припущення інших людей та алгоритму щодо того, скільки людей на світлині. З кожним разом, як тільки кількість людей на фото ставала більшою, все більше й більше добровольців довірялись припущенню штучного інтелекту. Волонтери не довіряли іншим людям й навіть самостійно не проводили підрахунки.

Довіра людей до алгоритмів

Більшість людей пояснювали свій вибір тим, що штучний інтелект, на їхню думку, мав більші шанси правильно впросись із завданням. Їх турбував людський фактор — деякі могли помилитись у підрахунку чи умисно вказати випадкове число.

Читайте також: 🎨 Дослідження: чи зможе людина відрізнити картину намальовану художником чи штучним інтелектом

Однак алгоритми не підходять для такого завдання. За словами вчених штучний інтелект ледве-ледве справляється, аби визначити людей на фото.

Наразі ще є деякі проблеми, аби алгоритми ідентифіковували об’єкти на зображенні.

Науковці впевнені, що у людей може бути дещо видозмінене сприйняття можливостей штучного інтелекту. Деякі можуть думати, що якщо це новітня технологія, то вона точно має давати правильні результати. Втім, нейромережа ще не вміє виконувати усі завдання бездоганно.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: